کد خبر: 56226 A

یکی از جدیدترین تجربه‌های تارانتینو در سالن تاریک سینما که برای او فراموش‌شدنی نیست، با دیدن "جوکر" / Joker به کارگردانی تاد فیلیپس رقم خورده.

ایران آرت: تارانتینو تازگی به گفت‌وگو با ادگار رایت نشسته است که حاصل آن پادکستی سه‌ساعته شده از مجموعه‌ای که مجله "امپایر" تدارک می‌بیند و در آن فیلم‌سازان از خاطره‌انگیزترین تجربه‌های سینماروی خود می‌گویند.

یکی از جدیدترین تجربه‌های تارانتینو در سالن تاریک سینما که برای او فراموش‌شدنی نیست، با دیدن "جوکر" / Joker به کارگردانی تاد فیلیپس رقم خورده که واکین فینیکس برای ایفای نقش اصلی آن برنده تندیس طلایی اسکار شد. تارانتینو با این‌که فکر می‌کند این درام کتاب‌مصوری "کمی یکنواخت و خسته‌کننده" است اما از فصل اوج خشونت‌بارش به عنوان مسترکلاسی در پرداخت فصل‌های فروپاشی و تخریب نام می‌برد.

به گزارش 30نما تارانتینو در این خصوص به رایت می‌گوید: "در این بخش از فیلم، سطح بالایی از تخریب و انهدام را مشاهده می‌کنیم که واکنش تماشاگران را در پی دارد و زنجیره علت‌ومعلولی اتفاق‌ها به تغییر جو سالن منجر می‌شود… فصل گفت‌وگوی تلویزیونی در "جوکر" به چنین کیفیتی دست پیدا کرده و عمق قابل تأملی دارد و به همین خاطر چنین تأثیرگذار از کار درآمده است". در این صحنه از فیلم، شخصیت آرتور/ جوکر به عنوان مهمان در برنامه تلویزیونی شبانه موری فرانکلین ظاهر می‌شود؛ و به جایی ختم می‌شود که جوکر تفنگش را درمی‌آورد و در برنامه‌ای زنده به سر موری شلیک می‌کند.

جوکر

تارانتینو در ادامه می‌افزاید: "تعلیق نیست، فراتر از تعلیق است؛ و به همین دلیل تماشاگران در سالن به صندلی‌های‌شان پرچ می‌شوند. شش‌دانگ حواس همه به پرده است و اگر این فیلم را در هواپیما، روی دی‌وی‌دی یا در پخش مجازی تماشا کردید، واقعاً آن را ندیده‌اید"

 

جوکر تارانتینو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین