کد خبر: 56657 A

امیر نوری بازیگر امروز ۵ اسفند با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

ایران آرت: امیر نوری بازیگر امروز ۵ اسفند با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون امروز ۵ اسفندماه با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

وی در این ویدیو که با چاشنی طنز همراه بود، گفت: «سلام عرض کردم. مخلصیم. گوشی جدید میومد، می‌گرفتم. پلی استیش جدید میومد، می‌گرفتم اما کرونا که اومد، نگرفتم. خیلی ناراحت بود که اونم گرفتم. در این سه روز هر کس من را دیده، لطف یک تست بدهد. آن دوستانی که می‌آمد عکس می‌گرفتند و می‌گفتند ماسکت را بردار و من می‌گفتم نه کار خوبی نیست، دیدید که کار خوبی نبود.

تست من مثبت شده است. البته از روزی که شک کردم در قرنطینه هستم. سه روز است که در خانه مانده ام. امروز تست دادم و تستم مثبت شد اما باز برای احتیاط هر کس من را در این سه تا چهار روز اخیر دیده است، لطفا مراقب باشد چون من خیلی ها را نمی شناسم و دسترسی به آن ها ندارم. با خیلی از افراد نیز عکس گرفتم و همه اصرار داشتند ماسک را بردارم.»

تاکنون بازیگران زیادی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و شاید توجه به این نکته برای همه مردم ضروری باشد که برای حفظ سلامتی خود و خانواده بهتر است در هنگام عکس با بازیگران و افراد سرشناس از برداشتن ماسک خود و اصرار برای برداشتن ماسک افراد خودداری کنند.

 

امیر نوری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین