کد خبر: 56666 A

فیلم سینمایی "آن شب" به کارگردانی کوروش آهاری در سینماهای کشور اکران شد.

ایران آرت: فیلم وحشت و دلهره "آن شب" به کارگردانی "کوروش اهری" و با هنرنمایی "شهاب حسینی" امروز اکران رسمی خود را در دو سرگروه "مگامال" و "هنر و تجربه" و در بیش از هفتاد سینمای ایران آغاز کرد. 

این در حالی است که اکران موفق این فیلم در امریکا پیش از ایران آغاز و همچنان ادامه دارد. همچنین این فیلم در روند اکران بین المللی خود پس از ایران در سینماهای انگلیس به نمایش در می‌آید. 

به گزارش مهر این فیلم معمایی به نویسندگی "کوروش اهری" و "میلاد جرموز" محصول سال۲۰۲۰ است. فیلم "آن شب" محصول کمپانی "ماموت پیکچرز" با همکاری کمپانی "سون اسکای اینترتینمنت" است و از عوامل هالیوودی آن می‌توان به ‎ "الکس بروتو"، "جفری الارد" (سرمایه‌گذار فیلم "کشتار با اره برقی در تگزاس") و "شریل استارولاکیس" (فیلم "نگهبان شب") اشاره کرد. "تری جرج" (برنده جایزه اسکار) نیز مشاور "محمد درمنش" (تهیه‌کننده فیلم) است. 

پخش سراسری فیلم در ایران با موسسه سینمایی آیت فیلم بوده و از شب گذشته تبلیغات سراسری آن آغاز شده است. آیت فیلم در اولین اظهار نظر رسمی در مورد اکران آن شب در ایران، استقبال سینماهای کشور برای اکران فیلم را بیش از حد تصور اعلام کرده که نشان دهنده نیاز تماشاگران ایرانی به ژانری متفاوت است.

 

شهاب حسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین