کد خبر: 56669 A

سریال "برافروخته" با بازی جولیا رابرتس و شان پن دو ستاره هالیوود به زودی از شبکه استارز پخش خواهد شد.

ایران آرت: سریال درام "برافروخته" (Gaslit) با موضوع رسوایی واترگیت که بر اساس پادکست "اسلو برن" (Slow Burn) ساخته خواهد شد، از طریق شبکه‌ی Starz روی ایر می‌رود.

در این سریال جولیا رابرتس و شان پن نقش‌آفرینی می‌کنند، اما جوئل اجرتون که قرار بود کارگردان و بازیگر باشد، از این پروژه جدا شده است. نش اجرتون برادر جوئل نیز در این سریال همکاری نخواهد کرد. این دو برادر به "آرمی همر" می‌پیوندند که پیش‌تر قرار بود در این سریال مشارکت کند اما با درز پیام‌های خصوصی‌اش و به وجود آمدن حواشی جنجالی، ترجیح داده است که نقشی در پروژه نداشته باشد. همر باید نقش "جان دین" مشاور کاخ سفید و اجرتون نقش "جی. گوردن لیدی" رهبر واحد لوله‌کش‌های "ریچارد نیکسون" را بازی کنند.

به گزارش 30نما "مت راس" که فیلم بلند "کاپیتان فنتستیک" را در کارنامه دارد، به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده به "مشتعل" پیوسته است. "رابی پیکرینگ" که سابقه‌ی کار بر روی سریال‌های‌ "آقای ربات" "گروه تجسس" را دارد شورانر سریال باقی مانده است. تولید این سریال اواخر بهار آینده آغاز خواهد شد.

رابرتس نقش "مارتا میچل" را بازی می‌کند، یک سلبریتی و همسر وکیل وفادار نیکسون "جان میچل" که شخصیتی کلیدی در واترگیت بود. مارتا علی‌رغم وابستگی‌اش به حزب، اولین شخصی بود که در مورد مشارکت نیکسون در واترگیت هشدار داد و زندگی خود و رئیس جمهور آمریکا را متزلزل کرد. پن نقش همسر او "جان میچل" را بازی می‌کند. او به عنوان یک وکیل عالی رتبه، معتمدترین مشاور نیکسون و بهترین دوستش بود. او که همسرش را عاشقانه دوست داشت مجبور بود از میان مارتا و رئیس جمهور یکی را انتخاب کند.

"سام اسماعیل" خالق "آقای ربات" در مقام تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تولید سریال مشارکت می‌کند. او در "بازگشت به خانه" (Homecoming) با رابرتس همکاری کرده است.

 

جولیا رابرتز شان پن جولیا رابرتس سریال برافروخته
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین