کد خبر: 56860 A

لئوناردو دی کاپریو نقش مامور اداره تحقیقات فدرال را به بازیگر دیگری سپرد و خود نقش یک مزرعه‌دار را عهده‌دار شد.

ایران آرت: جسی پلمونز در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی جایگزین لئوناردو دی‌کاپریو برای ایفای نقش اصلی خواهد شد. 

تولید فیلم "قاتلان ماه کامل" (Killers of the Flower Moon) قرار است در ماه مه آغاز شود و تا پایان تابستان ادامه یابد. بودجه این فیلم ۲۰۰ میلیون دلار است. 

اکنون گفته می‌شود که جسی پلمونز که نقش پسر جیمی هوفا را با بازی آل پاچینو در فیلم "مرد ایرلندی" برعهده داشت، به جای دی‌کاپریو این نقش را ایفا خواهد کرد. 

به گزارش ایندیپندنت این خبر بعد از آن اظهار شد که اریک راس، نویسنده فیلم ادعا کرد ستاره "گرگ وال‌استریت" خود خواسته است که در نقش دیگری در این فیلم بازی کند. 

دی‌کاپریو در اصل قرار بود در نقش تام وایت، مامور اداره تحقیقات فدرال بازی کند که در باره زنجیره‌ای از قتل‌هایی تحقیق می‌کند که بعد از پیدا شدن نفت در دهه ۱۹۲۰ میلادی در زمین سرخ‌پوست‌های اوساگی در ایالت اوکلاهاما اتفاق افتاد. 

این بازیگر که پیش‌تر پنج بار با اسکورسیزی همکاری کرده است، اکنون نقش ارنست بورکارت، مزرعه‌داری را که برادرزاده رابرت دنیرو است، بازی خواهد کرد. این نقشی است که او خود می‌خواسته آن را ایفا کند. 

لیلی گلدستون نیز نقش همسر ارنست، مالی، را بازی می‌کند. 

این فیلم اقتباسی از کتاب پرفروش دیوید گران به همین نام است که با زیرعنوان "قتل‌های اوساگی و تولد اداره تحقیقات فدرال" منتشر شده است. فیلم‌نامه فیلم به قلم آقای راس نوشته شده است که نویسنده برنده اسکار برای فیلم‌های "فارست گامپ" و "مورد عجیب بنجامین باتن" است. 

این فیلم در سال ۲۰۲۲ در اپل تی‌وی پلاس به نمایش درخواهد آمد.

 

مارتین اسکورسیزی لئوناردو دی کاپریو اسکورسیزی جسی پلمونز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین