کد خبر: 56895 A

سازنده فیلم "از گور برگشته" با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، فیلمش جدیدش را با همکاری داریوش خنجی فیلمبردار ایرانی-فرانسوی می‌سازد.

ایران آرت: آلخاندرو گونزالس ایناریتو سه سال پس از ساخت فیلم اسکاری "بازگشته از گور" برای ساخت فیلمی با عنوان "برزخ" روی صندلی کارگردان می‌نشیند.

گفته شده ساخت "برزخ" شروع شده و اکنون در مکزیکو سیتی در کشور زادگاه این فیلمساز در دست ساخت است.

در این فیلم اسپانیایی زبان دانیل خیمنس کاچو در نقش اصلی بازی می‌کند. وی بازیگری مکزیکی است که در فیلم "زاما" ساخته لوکرتسیا مارتل نقش‌آفرینی کرده بود.

به گزارش مهر گرچه جزییات داستانی این فیلم روشن نیست اما از آن به نوعی از افسانه یاد شده که به شرح مسائل سیاسی و اجتماعی مدرن مکزیک می‌پردازد.

یوجینو کابایرو طراح صحنه اسکاری فیلم "هزارتوی پن" گی‌یرمو دل تورو و "رما" آلفونسو کوارون و داریوش خنجی به عنوان فیلمبردار در این پروژه با ایناریتو همکاری می‌کند.

بیوگرافی داریوش خنجی، مدیر فیلمبرداری ایرانی وودی آلن - اردبیل سینما - وبسایت سینمایی اردبیل

خنجی فیلمبردار فیلم‌هایی چون "هفت" دیوید فینچر، "مهاجر" و "شهر گمشده زد" جیمز گری و "الماس تراش‌نخورده" برادران سفدی بوده است.

گفته شده در اولین تصاویری که از گروه ساخت فیلم منتشر شده می‌توان کاچو را دید که در میان مجموعه‌ای از چیزهایی که روی زمین ریخته شده در حال حرکت است. خبرها حاکی از آن است که این فیلم در ۵ ماه آینده در مکزیک ساخته می‌شود.

آلخاندرو گونزالس ایناریتو ایناریتور داریوش خنجی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین