کد خبر: 56938 A

لیام نیسون ستاره هالیوود در جمع تماشاگران می‌گوید: "بازگشت به سینما برای من مانند بازگشت به خانه است. مقدس می‌دانمش. این احساس هرگز تغییر نکرده."

ایران آرت: لیام نیسون جمعه شب گذشته با حضور در سالن سینمای میدان لینکلن نیویورک که فیلم "تیرانداز" (The Marksman) را به نمایش درآورده بود، شخصاً به سینماروهایی که پس از نزدیک به یک سال به این سالن بازگشته بودند خوش‌آمد گفت. نیسون می‌گوید: "بازگشت به سینما برای من مانند بازگشت به خانه است. مقدس می‌دانمش. این احساس هرگز تغییر نکرده."

"اندرو کوئومو" پس از یک ماه سردرگمی از اینکه چرا سینماها در ایالات دیگر بازگشایی شده‌اند اما در این منطقه هنوز نه، سرانجام برای بازگشت مردم به سالن‌ها با ظرفیت ۲۵ درصدی از ۵ مارس چراغ سبز نشان داد. هرچند بعضی سینماهای مستقل اعلام کرده‌اند آمادگی لازم برای بازگشایی را ندارند، اما سینماهای زنجیره‌ای ای‌ام‌سی مدت‌هاست که مهیای نمایش فیلم است.

به گزارش 30نما سینمای ای‌ام‌سی میدان لینکلن نیویورک که به اعتقاد "کریستفر نولان" یکی از با کیفیت‌ترین سالن‌های سینماست، به بازگشایی بسنده نکرده و از ستاره‌ی فیلم نیز دعوت به عمل آورده است. نیسون در مورد حضور در این سینما به "هالیوود ریپورتر" می‌گوید: "این یکی برای ثبت در دفتر خاطرات است."

نیسون در "تیرانداز" به نویسندگی و کارگردانی "رابرت لورنز" همکار قدیمی "کلینت ایستوود"، نقش یک ارتشی بازنشسته را بازی می‌کند که در مرز مکزیک-آریزونا باید جان پسر جوانی را از کارتل مواد نجات دهد. "ایوان ساتوف" منتقد "اسلش‌فیلم" در توصیف فیلم می‌نویسد: "از آن نوع فیلم‌‌هایی است که بر حسب تصادف به آن برمی‌خورید تا اینکه خودتان دنبالش رفته باشید، اما احتمالاً از این تصادف ناراحت نخواهید شد."

 

هالیوود لیام نیسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین