کد خبر: 56991 A

بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید بازیگران جانشان را در کف دستشان گرفته‌اند تا به هنر و فرهنگ این مملکت کمک کنند اما حمایتی از آنها نمی‌شود

ایران آرت: محمود پاک‌نیت با اشاره به فعالیت های جدید خود در عرصه سینما و تلویزیون گفت: "این روزها مشغول بازی و فیلمبرداری در سریال "گیلدخت" هستم. این سریال به کارگردانی مجید اسماعیلی در ژانر تاریخی روایت می‌شود و داستان آن به گذشته برمی‌گردد و اتفاق‌‌هایی را در زمان قاجار ورق می‌زند. این سریال به کسانی که در دربار مظفرالدین شاه هستند می‌پردازد. این افراد قصد دارند مظفرالدین شاه را ترور کنند و جایش را بگیرند."

این بازیگر در گفتگو با پانا با اشاره به فضای فیلمبرداری در ایام کرونا تصریح کرد: "فیلمبرداری فیلم و سریال در ایام کرونا سخت است، تمام عوامل پشت‌صحنه ماسک می‌زنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند اما کسانی که در جلوی دوربین قرار دارند نمی‌توانند ماسک بزنند. بازیگران قبل از شروع فیلمبرداری باید گریم کنند. گذشته از اینکه زمان فیلمبرداری نباید نمی‌توان ماسک زد، کرم و موادی که برای گریم استفاده می‌شود طوری هستند که اگر بازیگر ماسک بزند، جای بندهای ماسک روی صورت شخص می‌افتد و گریم را خراب می‌کند."

پاک‌نیت می‌گوید کسانی که شغلشان بازیگری است از جانشان می‌گذرند و رو به روی دوربین می‌ایستند، مهم نیست در چه شاخه‌ای از هنر باشید در هر صورت حمایتی از هنرمندان نمی‌شود.

این بازیگر با اشاره به فیلم "دیدن این فیلم جرم است" گفت: "فیلم "دیدن این فیلم جرم است" محصول حوزه هنری است اما متأسفانه توقیف شد و بعد از دوسال از توقیفی در آمد و اکران شد. اکثر کسانی که این فیلم را دیده‌اند از تماشای آن راضی بوده‌اند. این فیلم جزو محصولاتی است که برای مخاطب جذاب است و گیرایی دارد."

پاک‌نیت در پایان سخنان خود گفت: "فیلم "دیدن این فیلم جرم است" در معنای واقعی کلمه سینماست، سینمایی که می‌تواند مخاطب را حفظ کند. این فیلم قصه دارد و درباره چیزی است که در جامعه ما رواج دارد."

 

محمود پاک نیت مهوش وقاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین