کد خبر: 57061 A

علی نصیریان می‌گوید: مشکلات بازیگران پیشکسوت به کرونا ختم نمی شود، این مشکلات از گذشته با بازیگران پیشکسوت بوده و امروز بیشتر هم شده است.

ایران آرت: علی نصیریان پیرامون آخرین وضعیت سینما در سال جاری گفت: این دیگر حرف تازه‌ای نیست که بگوییم سینما در دوران کرونا وضع خوبی ندارد، سینما به طور کامل یکسال خود را از دست داده است، راه‌های مختلفی برای این مشکلات پیشنهاد شد اما متاسفانه سینماداران و سینماگران همچنان درگیر ضرر روحی و مالی هستند. 

وی در همین راستا ادامه داد: سینمای کشور سال ناامید کننده‌ای را سپری کرد، مشکلی که کرونا برای سینما به وجود آورد اتفاق غم انگیزی بود، اتفاقی که متاسفانه مدیریت نشد و بعد از یکسال هم هیچ راه و چاره‌ای برای آن پیدا نشده است. 

بازیگر سریال "شهرزاد" در گفتگو با خبرگزاری میزان وضعیت بازیگران پیشکسوت را ناراحت کننده خواند و اظهار کرد: برخی از بازیگران از گذشته تا امروز بازنشستهِ مشاغل خود بوده‌اند و گاها اگر کاری پیشنهاد نمی‌شد با همین حقوق گذران زندگی می‌کردند، اما برخی بازیگران شاغل همین حرفه هستند و حالا که یکسال کاری نبوده اکثرا بیکار شده اند، مشکلات بازیگران پیشکسوت به کرونا ختم نمی شود، این مشکلات از گذشته با بازیگران پیشکسوت بوده و امروز بیشتر هم شده است.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر اظهار کرد: در طی سال جاری بسیاری از بازیگران با وجود شرایط خطرناک کرونا جلوی دوربین رفتند و از جان خود مایه گذاشتند، طبیعتا اگر حمایتی از آنها صورت می گرفت زندگی برایشان بسیار راحت تر می شد و شاید حاضر نمی شدند در شرایطی خطرناک جلوی دوربین بروند. 

وی در همین رابطه تصریح کرد: باید دید سال آینده چه اتفاقاتی برای سینما می افتد، متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی درست ما نباید به دنبال ارائه راهکاری درست از سوی مسئولین فرهنگی باشیم، باید دید کرونا چه زمانی تمام می شود تا همه بتوانیم دوباره کار کنیم. 

 

علی نصیریان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین