کد خبر: 57109 A

حامد بهداد پس از گذشت ماه‌ها از پایان سریال دل بالاخره به حواشی این سریال واکنش نشان داد.

ایران آرت: حامد بهداد که یکی از نقش‌های اصلی سریال دل را برعهده داشت در حالی که نزدیک به ۶ ماه از پخش آخرین قسمت این سریال می گذرد، بالاخره سکوتش را شکست و به صحبت درباره ی حاشیه های آن پرداخت.

حامد بهداد در مصاحبه ی جدید خود با شبکه اینترنتی تی وی پلاس دراینباره گفت:

"مثل بعضی از بازیگرها نیستم که وقتی کاری را انجام می‌دهم و از یک پل عبور می‌کنم یک پشت پا بزنم و کسانی را که با آنها همکاری کردم را آزرده‌خاطر کنم. مسئولیت هر کاری که کردم را می‌پذیرم. اگر هم در طول زندگی اشتباهاتی کرده باشم آنها هم قابل جبران و عذرخواهی‌اند.

در مورد "دل" من از بس که فیلم‌های خشن و خشونت‌بار بازی کرده بودم و از بس که فریاد کشیده بودم فکر می‌کردم لازم دارم تصویری را از خودم به جا بگذارم یا قصه‌ای را بازی کنم که در راه عشق و محبت و ثبات قدم و صبر باشد و در راه اتصال و وصل باشد و برای خودم تماشاگری جدید تولید کنم. تماشاگری که با قلب ساده خودش قلاب بیندازد و این عشق را دریافت کند.

اگر کار ضعیف یا قوی بوده به من مربوط نیست، من کار خودم را انجام دادم. من می‌خواستم به واسطه ایجاد مهر و محبت با سوژه‌ایی عاشقانه بتوانم تماشاگر جدیدی تولید و جذب کنم. و با "دل» دلم میخواست موضوع دیگری را تجربه کنم.»

به گزارش روزیاتو سریال دل ساخته منوچهر هادی که پخش آن از آذر سال گذشته آغاز شد و در مهر سال جاری به پایان رسید، در زمان پخش خود به دلیل ضعف های فراوان با انتقادات زیادی چه از سوی تماشاچیان و چه از سوی منتقدین رو به رو شد.

مسعود فراستی، منتقد مشهور این سریال را از هر جهت، از کارگردانی گرفته تا فیلمنامه و بازیگری بسیار ضعیف خواند و اینکه کارگردان چنین سریالی تدریس کارگردانی می کند را فاجعه عنوان کرد.

اما حتی عوامل سریال دل، از کارگردان و نویسنده گرفته تا بازیگران کار نیز به ضعف های آن اذعان کردند.

افسانه بایگان، یکی از بازیگران این سریال، در مصاحبه ای گفت گرچه قبل از شروع کار فیلمنامه و نقش خود را دوست داشت اما بعد از تماشای سریال به کند بودن ریتم سریال پی برده بود.

او همچنین در پاسخ به انتقادات وارده درباره ی اتو کشیده بودن همیشگی ظاهر و رفتار شخصیت های سریال گفت همگی به خواست کارگردان بود.

سریال دل

سعید راد، دیگر بازیگر سریال دل نیز در مصاحبه ای با ابراز پشیمانی از بازی در این سریال به انتقاد از آن پرداخت.

راد گفت در ابتدا فیلمنامه ی سریال را به طور کامل در اختیارش قرار نداده بودند اما او پس از چند جلسه فیلمبرداری به ضعف های کار پی برد. با این حال، به دلیل تعهدی که داشت به بازی در سریال ادامه داد.

سعید راد بازی در سریال دل را تجربه ای بد عنوان کرد و گفت امیدوار است دیگر تکرار نشود. او گفت انتخاب بازیگران هم اشتباه بود و حامد بهداد و ساره بیات مناسب نقش هایشان نبودند.

به گفته ی راد، سازندگان سریال دل تنها در فکر تجارت بودند به همین دلیل به قصه آب بستند و قسمت های سریال را بیشتر کردند.

سریال دل

منوچهر هادی، کارگردان کار هم در مصاحبه ای با اذعان به کند بودن ریتم سریال، بابت آن از مردم عذرخواهی کرد. با این حال، او ادعا کرد بازخوردهای بسیار خوبی هم از سمت مخاطبان، چه در داخل و در خارج کشور گرفته بود و بسیاری تشنه ی تماشای قسمت های بعدی سریال دل بودند.

منوچهر هادی اظهار کرد سریال دل قطعاً سلیقه ی قشر فرهیخته ی جامعه نیست و مقایسه ی سریال خود با سریال های خارجی را غلط عنوان کرد. او بودجه ی ساخت سریال ها را هم در کیفیت آن ها مؤثر دانست.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

بابک کایدان، یکی از نویسندگان سریال نیز در مصاحبه ای انتقادات مطرح شده به سریال را پذیرفت و ضعیف بودن آن را تأیید کرد.

او گفت فیلمنامه ی اولیه ی سریال دل کوتاه تر بود و ریتم تندتر و ماجراهای بیشتری داشت. اما برای جبران مشکلات مالی کار قسمت های دیگری به سریال اضافه شد. او این مشکلات مالی را دستمزد بالای بازیگران کار و نیز افزایش تورم در طول ضبط سریال عنوان کرد.

کایدان نیز نامناسب بودن بازیگران انتخاب شده برای نقش های اصلی را تأیید کرد و گفت نظر او استفاده از بازیگران جوانی بود که مخاطب ذهنیت قبلی از آن ها نداشته باشد اما منوچهر هادی نظر دیگری داشت.

 

حامد بهداد افسانه بایگان سعید راد سریال دل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین