کد خبر: 57387 A

روزنامه کیهان به گلشیفته فراهانی و دو بازیگر دیگر که نام آنها را به اختصار "ر.ک" و "پ.ص" نوشته است معترض شد.

ایران آرت: روزنامه کیهان در اولین شماره خود در سال 1400 نوشت: برخی سلبریتی‌های بی‌سواد و دوتابعیتی به بهانه امضای سند جامع راهبردی همکاری‌های ایران و چین، نگران منافع و امنیت ملی ‌شدند!

کیهان ذیل تیتر "سلبریتی‌های بی‌سواد و دوتابعیتی نگران منافع ملی ‌شدند!" نوشت: مضحک بودن نگرانی سلبریتی‌ها از سند یاد شده تنها به دوتابعیتی بودن برخی از آنها برنمی‌گردد. نکته بامزه‌تر و البته مضحک‌تر این است که این حضرات پرحاشیه، بدون اینکه یک خط یا یک بند از سند راهبردی را خوانده باشند در حال‌ گریبان چاک کردن و هیاهو هستند و دقیقاً چیزی را می‌گویند که رسانه‌های معاند و وهابی و بهایی و صهیونیستی نشخوار و حقنه می‌کنند.

به نوشته این روزنامه اصولگرا، یکی از این سلبریتی‌ها "ر.ک" است که بازیگر فیلم‌های مدیر تولید شرکت فیلمسازی‌ اشرف پهلوی شناخته می‌شود. فرد دیگر گلشیفته فراهانی است که با تظاهرات جنسی، هیچ نسبتی با ایرانی بودن و فرهنگ ایرانی ندارد. فرد دیگر زنی موسوم به "پ.ص" است که به‌دلیل منزوی شدن در عرصه بازیگری، از هر موضوعی برای مطرح کردن خود استفاده می‌کند ولو به قیمت تمسخرش توسط مردم!

کیهان نوشت جالب است که هیچ از سلبریتی‌های هدف نظر، به‌دلیل تحریم‌ها و جنایت‌های آمریکا و اسرائیل علیه ملت ایران نگران نشده‌اند و تنها در برابر سند و رویدادی به تکاپو افتاده‌اند که دقیقاً خلاف منافع آمریکا و غرب است.

 

روزنامه کیهان بازیگر گلشیفته فراهانی سلبریتی توافق ایران و چین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین