کد خبر: 57398 A

مارگو رابی که با دو ستاره بزرگ (دی کاپریو و برد پیت) در "روزی روزگاری در هالیوود" همبازی بود از وجود کات ۲۰ ساعته این فیلم خبر داد.

ایران آرت: کوئنتین تارانتینو مدت‌هاست که خود را برای انتشار یک سریال تلویزیونی آماده می‌کند. او نسخه‌ مینی‌سریال "هشت نفرت‌انگیز" را از نت‌فلیکس پخش کرد و وعده داده که "روزی روزگاری در هالیوود" را نیز به همین شکل پخش می‌کند.

مارگو رابی اخیراً در مصاحبه با "ورایتی" فاش کرده است که یک کات بیست ساعته از فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" وجود دارد. او در گفتگو با "امرالد فنل" کارگردان "زن جوان آینده‌دار" می‌گوید: "خیلی دوست دارم که کات پنج ساعته از تمامی فیلم‌هایم را ببینم. یک کات ۲۰ ساعته از فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" وجود دارد که می‌تواند… چیزهای زیادی وجود دارد که دیده نشد، چیزهایی که شگفت‌انگیز بودند و بنا به هزاران دلیل به کات نهایی راه پیدا نکرد."

به گزارش 30نما وارنرمیدیا پیش‌تر اعلام کرده بود که کات کارگردان "جوخه انتحار" را منتشر نخواهد. رابی نیز در این گفتگو همین نکته را بازگو می‌کند: "تا جایی که می‌دانم نه، کسی بر روی کات دیوید آیر کار نمی‌کند و قرار نیست عرضه شود."

تارانتینو در حال نگارش رمان "روزی روزگاری در هالیوود" است و بخش‌های جدید و پایانی متفاوت برای داستان ترسیم کرده است. "برد پیت" بازیگر برنده‌ی اسکار این فیلم در مصاحبه با "نیویورک تایمز" گفته بود که دیدن کات بلندتر "روزی روزگاری در هالیوود" ایده‌ی "بسیار جذابی است."

او تأیید نمی‌کند که مینی‌سریال از نت‌فلیکس پخش می‌شود یا شبکه‌های دیگر اما در این باره می‌گوید: "شما تجربه‌ی دیدن فیلم به شکل سینمایی را در اختیار دارید، اما می‌توانید محتوای بیشتری را در قالب سریال عرضه کنید."

 

برد پیت دی کاپریو مارگو رابی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین