کد خبر: 57399 A

رضا داوودنژاد پس از گذشت ۸ سال از فوت عسل بدیعی، خواهر همسر خود، حقایقی تازه درباره مرگ این بازیگر مشهور را آشکار کرد.

ایران آرت: رضا داوود نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه تلویزیونی "محاکات" که از شبکه دو سیما پخش می‌شود، همزمان با سالروز درگذشت عسل بدیعی از ماجرای فوت وی و احتمال ساخت فیلم زندگی اش گفت.

عسل بدیعی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، در سال ۹۲ دچار مغز مرگی شد. پس از این اتفاق با موافقت خانواده بدیعی ۷ عضو بدن وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

رضا داوودنژاد در برنامه "محاکات" در خصوص این اتفاق گفت: "عسل بدیعی، به‌ خاطر قصور پزشکی فوت کرد ولی کلی شایعه ساختند درباره دلایل مرگش. همه شایعاتی که درباره مرگ عسل بدیعی ساختند دروغ بود. عسل بدیعی به خاطر قصور پزشکی فوت شد و این مسأله از نظر حقوقی هم اثبات شد."

به گزارش روزیاتو داودنژاد درباره اهدای اعضای بدن عسل بدیعی و تأثیر پذیری اش از فیلم "بودن یا نبودن" بیان داشت: "عسل بدیعی انسانی وارسته بود که قبل از خودش، سعی می‌ کرد دیگران را ببیند و برای همین، اینکه خواستار پیوند اعضایش شود چندان عجیب نبود ولی باید از حال خوش خانواده ی عسل بعد از اهدای اعضایش بگویم که از نظر روحی آن‌ ها را بسیار آرامش داد."

فیلم "بودن یا نبودن" ساخته ی کیانوش عیاری، تولید سال ۷۷، اولین تجربه ی حرفه ای عسل بدیعی در زمینه ی بازیگری بود. بدیعی در این فیلم نقش دختری به نام آنیک را ایفا می کرد که نیاز مبرمی به پیوند قلب داشت.

داوودنژاد همچنین درباره احتمال ساخت فیلم زندگی عسل بدیعی توسط پدرش علیرضا داودنژاد توضیح داد: "زندگی عسل بدیعی بسیار دراماتیک است ولی به نظرم باید صبر کرد تا مدت زمان بیشتری از فوت او و تأثیرات اهدای اعضایش بگذرد تا بشود بهتر درباره ی ساخت فیلمی مرتبط با ایشان به نتیجه رسید."


۲۳۶۴۷۶۲۸۳
رضا داوود نژاد در کنار همسرش غزل بدیعی ، خواهر عسل بدیعی
 

عسل بدیعی متولد سال ۵۶ در تهران و دانش‌آموخته رشته علوم تغذیه از دانشگاه آزاد اسلامی بود.

بدیعی ۱۱ فروردین سال ۹۲ به حالت کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در روز ۱۲ فروردین دچار مرگ مغزی شد. در گزارشات اولیه ی خبرگزاری‌ ها علت مرگ وی مواردی همچون مسمومیت شدید دارویی، ایست قلبی و مشکلات تنفسی ذکر شده بود. رضا داوودنژاد همسر خواهر عسل بدیعی، در واکنش به این اخبار، مسمومیت دارویی را شایعه خواند و مشکل قلبی ناشی از دشواری تنفسی و در نهایت مرگ مغزی را سبب مرگ وی اعلام کرد. در نهایت در روز ۱۳ فروردین پزشک وی علت مرگ مغزی را پارگی عروق مغزی و به دنبال آن خونریزی مغزی و ایست تنفسی عنوان کرد.

عسل بدیعی رضا داودنژاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین