کد خبر: 57440 A

او فاش می‌کند که هیچ‌گاه فیلم‌های مارول را نپسندیده و "داستان‌های واقعی" را به روایت‌های حماسی ترجیح می‌دهد زیرا در "چیزهای عجیب" خودش در چنین پروژه‌هایی بازی می‌کند.

ایران آرت: ستاره‌ سریال "چیزهای عجیب" نت‌فلیکس فاش کرده است که هیچ‌یک از فیلم‌های مارول یا "هری پاتر" را ندیده است.

براون که به‌تازگی در فیلم "گودزیلا علیه کونگ" برادران وارنر و لجندری نقش "مدیسن راسل" را بازی کرده، در مصاحبه با ام‌تی‌وی فاش کرده که هرگز فیلم‌های مارول و "هری پاتر" را ندیده.

براون در پاسخ به این پرسش که بهترین چندگانه‌های سینمایی از نظر او کدامند فاش می‌کند که هیچ‌گاه فیلم‌های مارول را نپسندیده و "داستان‌های واقعی" را به روایت‌های حماسی ترجیح می‌دهد زیرا در "چیزهای عجیب" خودش در چنین پروژه‌هایی بازی می‌کند.

براون فاش می‌کند: "هیچ‌وقت فیلم‌های مارول را ندیده‌ام، فیلم‌های دی‌سی را هم ندیده‌ام. این تازگی دارد، می‌دانم. مورد پسند من نیستند اما مشکلی با آن‌ها ندارم. فقط هیچ‌وقت فکر نکرده‌ام که وای می‌خواهم این فیلم‌ها را ببینم."

پرسش بعدی ام‌تی‌وی انتخاب میان "هری پاتر" و فیلم‌های "پارک ژوراسیک" (Jurassic Park) است. براون می‌گوید: ""هری پاتر" را هیچ‌وقت ندیده‌ام. می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم. دوستان بسیاری دارم که به من نگاه می‌کنند و می‌گوید: "چطور ممکن است؟" جواب می‌دهم که نمی‌دانم."

براون اضافه می‌کند که فیلم‌هایی "شبیه به "دفترچه خاطرات" (The Notebook)" را ترجیح می‌دهد: "بیایید کمی رومنس وارد فیلم‌ها کنیم."

سال گذشته براون فاش کرد که پس از رد شدن از سوی سازندگان "بازی تاج‌وتخت" تا مرز وداع با بازیگری پیش رفته است: "صنعت فیلمسازی پر است از لحظاتی که شما را رد می‌کنند، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته. پیش از آنکه پاسخ مثبت بگیرید، پاسخ‌های منفی زیادی می‌شنوید – بسیار زیاد. برای آگهی‌های بازرگانی تست بازیگری می‌دادم، راستش برای هر چیزی."

 

میلی بابی براون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین