کد خبر: 57453 A

کارگردان فیلم "آن شب" از احتمال همبازی شدن شهاب حسینی با تام هنکس در فیلم جدیدش خبر داد.

ایران آرت: کوروش اهری ، کارگردان فیلم "آن شب" که شهاب حسینی در آن نقش آفرینی کرده، از تلاش برای همبازی شدن این بازیگر ایرانی با تام هنکس در فیلم جدید خود خبر داد.

اهری که فیلم کوتاه "نسل ها" را با سرمایه گذاری شرکت فیلمسازی تام هنکس ساخته، درباره این همکاری گفت: "با ایشان همکاری داشتم اما همکاری ما به صورت مستقیم نبود، ایشان یکی از سرمایه‌ گذاران فیلم ما بودند و امیدواریم که در کارهای آینده بتوانیم از حضور ایشان هم استفاده کنیم. برای پروژه "علی جوان" قصد داریم از آقای تام هنکس دعوت به همکاری کنیم برای نقش پروفسور اصلی که علی جوان را هدایت کرد و شهاب حسینی در نقش دکتر علی جوان فیزیکدان و مخترع سرشناس ایرانی مقابل دوربین خواهد رفت. فعلاً چیزی در مورد تام هنکس قطعی نیست، قصد داریم که این اتفاق رخ دهد."

به نقل از روزیاتو، شرکت بین المللی فیلمسازی "پل مدیا" که سال گذشته توسط کوروش اهری، شهاب حسینی و الکس برتو، تهیه کننده ی هالیوودی تأسیس شد، حقوق انحصاری ساخت فیلم سینمایی زندگی علی جوان، دانشمند سرشناس ایرانی را در سراسر جهان به دست آورده است. از علی جوان دو دخترش مایا و لیلا به یادگار مانده‌ اند که تهیه‌ کنندگی و مشاوره اجرایی این پروژه را بر عهده دارند.

کوروش اهری پیش از این در فیلم "آن شب" که نخستین تجربه ی کارگردانی وی بود، با شهاب حسینی همکاری داشت. این فیلم که در ژانر وحشت قرار دارد نخستین فیلم سینمایی در بیش از چهار دهه ی اخیر است که همزمان در ایران و آمریکا اکران می‌ شود.

فیلم "آن شب" که محصول سال ۹۷ در آمریکا است و در سی و هشتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر در سال ۹۸ نیز حضور پیدا کرد، داستان یک زوج ایرانی در آمریکا را روایت می کند که در حالی در یک هتل محبوس شده‌ اند که نیروهای بیگانه ای آن‌ ها را وادار می‌ سازد با رازهایی که از یکدیگر پنهان کرده‌ اند روبه رو شوند. نقش این زوج را شهاب حسینی و شبنم قربانی برعهده دارند.

این فیلم موفق شد از جشنواره فیلم ترسناک "مولین دو ری" اسپانیا که از مهم ترین جشنواره های سینمایی ژانر وحشت در دنیا است، سه جایزه در بخش های بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را دریافت کند.

 

تام هنکس شهاب حسینی کوروش اهری
نظرات خوانندگان
  • احسان
    پاسخ

    من از روییدن خار سر دیوار دانستم
    که ناکس کس نمی گردد از این بالا نشینی ها

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین