کد خبر: 57457 A

هومن حاجی‌عبداللهی در پستی اینستاگرامی از خانواده‌ای که حمید صفت به قتل یکی از اعضای آن‌ محکوم شده است درخواست کرد این خواننده رپ را ببخشند.

ایران آرت: هومن حاجی‌عبداللهی هنرپیشه، مجری تلویزیون، صداپیشه و دوبلور که با نقش رحمت در سریال "پایتخت" به شهرت رسید در پستی اینستاگرامی خواستار عفو حمید صفت، خواننده موسیقی رپ شد. 

حاجی عبداللهی در اینستاگرامش نوشت: "این پست موقت است. نتوانستم بی‌تفاوت باشم. سال‌ها پیش در حالی که بسیار حال و اوضاع روحی بدی داشتم، به دیدار کودکان پروانه‌ای رفتم و چند دقیقه‌ای کنارشان بودم. جالب این که حمید صفت هم آن‌جا بود. سلام و علیک و خوش و بشی با هم کردیم. تازه از زندان آمده بود. متین و موقر، آرام و نجیب. قضاوتش نکردم چون یاد گرفته‌ام که شاید اگر در موقعیت او بودم صدبرابر بدتر از عمل او را انجام می‌دادم. قطعا حق با خانواده مقتول است و می‌توانند هر نظری داشته باشند ولی با عفو و بخشش و گذشت، روح خود را از آرامش و نشاط الهی لبریز خواهند کرد. امروز عجله نکنیم، شاید سال‌های بعد جور دیگری فکر کنیم. نباشد که کرده گذشته پشیمانمان کند." درخواست بازیگر «پایتخت» برای بخشایش حمید صفت

 

هومن حاجی عبداللهی حمید صفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین