کد خبر: 57517 A

ونسان کسل و ماریون کوتیار در فیلم "استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه" ایفای نقش می‌کنند، فیلمی که زلاتان ابراهیموویچ نیز در آن حضور دارد.

ایران آرت: بازیگران فیلم "استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه" (Asterix & Obelix: The Middle Kingdom) که پنجمین فیلم لایو-اکشن این داستان کودکانه‌ی محبوب است معرفی شدند.

تولید این پروژه از بهار امسال آغاز خواهد شد و "گیوم کنه" در نقش "استریکس"، "ژیل للوش" در نقش "اوبلیکس" ظاهر خواهند شد. این اولین بار در این چندگانه‌ی فرانسوی است که "ژرار دوپاردیو" در نقش اوبلیکس بازی نمی‌کند. "ونسان کسل" در نقش "سزار"، "ماریون کوتیار" در نقش "کلئوپاترا" و "جاناتان کوئن" در نقش "فینالتسیس" دیده خواهند شد و "زلاتان ابراهیموویچ" فوق ستاره‌ی فوتبال در نقش "وان‌آف‌آس" یا "اونیوفوس" (Oneofus) بازی می‌کند.

به گزارش ۳۰نما "فیلیپه مشلن" و "ژولین اروه" نویسندگان فیلمنامه و "گیوم کنه" کارگردان فیلم خواهد بود. این پروژه محصول پتی فیلمز و ترزور فیلمز است. "استریکس و اوبلیکس" در فرانسه و سوییس توسط پتی فیلمز، و در چند بازار دیگر توسط نت‌فلیکس عرضه خواهد شد.

ابراهیموویچ ۳۹ ساله در حال حاضر در تیم آث میلان بازی می‌کند. او سابقه‌ی بازی در تیم‌های بارسلونا، یوونتوس، پاری سن ژرمن، لس‌آنجلس گلکسی و منچستر یونایتد را دارد.

 

هالیوود ماریون کوتیار زلاتان ابراهیموویچ ونسان کسل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین