کد خبر: 57561 A

این بازیگر ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد.

ایران آرت: شبکه رادیویی جوان در سحرهای رمضان ۱۴۰۰، در برنامه‌ای تعاملی و با حضور فرهاد اصلانی برنامه «خدا اجازه…؟» را در سحرهای ماه مبارک را روی آنتن می‌برد.

عباس پیری (تهیه‌کننده ویژه برنامه سحرهای ماه رمضان) گفت: برنامه زنده «خدا اجازه…؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان است که از ساعت ۳:۳۰ تا ۰۵:۳۰ بامداد به صورت زنده و با اجرای فاطمه عباسی و روایت فرهاد اصلانی روی آنتن می‌رود. 

پیری ادامه داد: «خدا اجازه…؟» بر اساس رابطه جوانان و خدا بر اصل برادری طراحی شده و با محوریت قراردادن اسماء الهی و استخراج شده از دعای جوشن کبیر و با پخش آیتم‌های بسیار متنوع سعی در ارائه هرچه بهتر رابطه انسان با معبود خودش در زندگی اجتماعی و دینی‌اش دارد. کارشناس برنامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی دربانی است. 

به گزارش ایلنا وی با اشاره به حضور و همکاری «فرهاد اصلانی» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون افزود: یکی از بخش‌های جذّاب برنامه، آیتم نمایشی با روایت فرهاد اصلانی است که ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد. همچنین دعوت از مداحان جوان و مناجات‌خوانی، نامه‌های صوتی به خدا به زبان شیرین یزدی به روایت دختر نوجوان زهرا دهقان و… از دیگر بخش‌های متنوع برنامه «خدا اجازه…؟» است. 

 

فرهاد اصلانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین