کد خبر: 57608 A

بیل مار می‌گوید: با توجه به فیلم‌هایی که امسال در بخش بهترین فیلم نامزد شده‌اند، تنها در صورتی که یک فرد مسلح وارد سالن می‌شد، اوقات تلخ‌تری برای شما به وجود می‌آمد

ایران آرت: بیل مار مجری برنامه‌ "بی‌درنگ با بیل مار" شبکه‌ی HBO جمعه گذشته از مضامین فیلم‌های نامزد اسکار امسال انتقاد کرد. او می‌گوید: "اسکار باید اسمش را به دبی تغییر دهد – از روی شخصیت "دبی دونر" [که در شوی SNL با اعلام خبرهای منفی شناخته می‌شد.] زیرا با توجه به فیلم‌هایی که امسال در بخش بهترین فیلم نامزد شده‌اند، تنها در صورتی که یک فرد مسلح وارد سالن می‌شد، اوقات تلخ‌تری برای شما به وجود می‌آمد."

در این اپیزود، مار به مسائل مختلفی از جمله دادگاه قاتل "جرج فلوید"، مهاجرت و قوانین رأی‌گیری در فلوریدا می‌پردازد اما بخش زیادی از شوی خود را به انتقاد از وضعیت فیلم‌های هالیوود اختصاص می‌دهد.

به گزارش ۳۰نما، مار خلاصه‌ی داستان نامزدهای اسکار بهترین فیلم سال را یک به یک شرح می‌دهد و می‌گوید همگی ما سال سختی را گذرانده‌ایم و استحقاق سرگرمی مفرح‌تری را داریم: "آمریکایی‌ها دیگر لازم نیست به کلیسا بروند. اگر می‌خواهند احساس گناه، زشتی و بدی داشته باشند می‌توانند فیلم "سرزمین خانه‌به‌دوشان" (Nomadland) را ببینند. فیلمی است در مورد زنی که پس از مرگ همسرش با سرطان در یک ون زندگی می‌کند."

"در فیلم "یهودا و مسیح سیاه" (Judas and the Black Messiah)، یک جاسوس به رهبر جنبش "پلنگ سیاه" خیانت می‌کند و به دست پلیس به قتل می‌رسد. در "زن جوان آینده‌دار" (Promising Young Woman)، شخصیت "کری مالیگان" از یک متجاوز انتقام می‌گیرد و بعد به دست او کشته می‌شود. فیلم "صدای متال" (Sound of Metal) ناشنوا شدن یک نوازنده را نشان می‌دهد. فیلم "پدر" (The Father) زوال عقل یک مرد هشتاد ساله را روایت می‌کند. "میناری" (Minari) داستان یک خانواده‌ی مهاجر کره‌ای به‌شدت فقیر در آرکانزاس را بازگو می‌کند که خوراکشان را در یک انبار ذخیره می‌کنند اما مادربزرگ سکته می‌کند و همه‌اش را می‌سوزاند. حالا از نمایش لذت ببرید. مراسم اسکار ۲۰۲۱ با تهیه‌کنندگی تیغ، دستمال کاغذی و طناب به شما تقدیم شده است. لطفاً به مجری ما خوش‌آمد بگویید، ایموجی صورت غمگین."

مار ادامه می‌دهد: "همگی ما سال سختی داشته‌ایم، کمی فرار از واقعیت نمی‌توانست بد باشد. صنعت نمایش را چه شده؟ همه با هم تصمیم گرفته‌اند اعتیاد به کوکایین را ترک کنند؟ فراموش کرده‌اند که هالیوود اولین جایی است که باید به سراغش بروی وقتی یک فرد خودشیفته‌ای که می‌خواهی حفره‌های دوران کودکی‌ات را با تشویق و تحسین دیگران پر کنی؟ دست کم این چیزی است که روان‌شناس من می‌گوید."

 

بیل ماری بیل مار اسکار 2021
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین