کد خبر: 57641 A

چندی پیش یک تهیه‌کننده سینما مدعی شد بهروز وثوقی به خاطر پرونده مشارکت در قتل و قاچاق به ایران نمی‌آید، اتهامی که اکنون با واکنش ستاره فیلم‌های "قیصر" و "گوزن‌ها" مواجه شده است.

ایران آرت: بهروز وثوقی ستاره سینمای ایران در دهه‌های 40 و 50 با انتشار مطلبی به برخی اتهام‌ها که در هفته‌های اخیر به او زده شده است واکنش نشان داد. کاربران در فضای مجازی نوشته‌اند که یادداشت اخیر بهروز وثوقی پاسخی به سخنان محمود رضوی تهیه‌کننده سینما است.

رضوی چندی پیش در کلاب هاوس گفته بود: "بهروز وثوقی به خاطر یک پرونده قتل (که بخشی از تقصیر است) و پرونده قاچاق به ایران نمی‌آید؛ وثوقی خودش به ایران نمی‌آید، و اِلا او هم می‌تواند مثل خیلی از بازیگران و خوانندگان به ایران بیاید."

و اکنون بهروز وثوقی نوشته است: "هموطنان عزیزم

اینک که سپیدی موهایم حاکی از گذران زندگی طولانی چهل ‌چند ساله دور از وطن در غربت غریب است وجودم غرق در سیاله های نور وانرژی سیر دارد و دریک خلسه آرام دور از همه دغدغه های بیرونی براهنمایی استادی دانا زمان مانده حیاتم را با آرامش طی میکنم. من در جوانی آنچه را که در چنته داشتم با همه وجودم با عشق برای شما بیادگار گذاردم والحق شما عزیزان مرا بعنوان یک بازیگر هموطن مورد تایید قرار دادید که جای بسیار شکرگذاری ایست. تهمت های ناروای ستم پیشگان وکینه ورزان جاهل درمن بدون اثر وکارشان جز کوبیدن آب در هاون نیست. دستان همه شما را با مهربانی وصلح و دوستی میفشارم و بامید رهایی و آزادی از هر گونه جهل. قربان همه شما. بهروز وثوقی"


123

بهروز وثوقی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین