کد خبر: 57648 A

فیلم "روزی که رهایم کردی" توسط شبکه HBO و براساس رمانی به همین نام که در ایران نیز ترجمه شده است، تولید خواهد شد.

ایران آرت: ناتالی پورتمن به عنوان بازیگر اصلی فیلم "روزی که رهایم کردی" محصول شبکه HBO انتخاب شد.

این فیلم که در مرحله پیش‌تولید به سر می‌برد بر اساس رمانی به همین نام نوشته "النا فرانته" ساخته می‌شود. داستان فیلم، درباره زنی به نام تس است که در حالی که رؤیاهای خود را برای رسیدن به یک زندگی پایدار رها می‌کند، توسط شوهرش نیز رها می‌شود؛ دنیای او از محور خارج می‌گردد.

"مارگارت بتس" نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اجرایی پروژه را برعهده دارد. پورتمن نیز تهیه‌کنندگی اجرایی کار را همراه بازی در کنار "سوفی ماس" برعهده دارد. کمپانی‌های زیادی برای تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم نقش دارند که شامل MountainA، Maven Screen Media است. دومنیکو پروکاچی و خود فرانته نویسنده کتاب از Fandango نیز تهیه‌کنندگی اجرایی کار را انجام می‌دهند.

به گزارش تسنیم، پورتمن به تازگی قرار شده است که در سریال "بانویی در دریاچه" بر اساس رمانی به همین نام نوشته "لورا لیپمن"، محصول شبکه A اپل بازی کند. او در این سریال در کنار "لوپیتا نیونگو" بازیگر برنده اسکار بازی می‌کند.

پورتمن برای بازی در فیلم "قوی سیاه" برنده اسکار شد و همینطور برای بازی در فیلم‌های "نزدیک‌تر" و "جکی" نامزد اسکار شده است. از بازی‌های خوب او می‌توان به بازی در فیلم‌های "لئون:حرفه‌ای"، سه‌گانه "جنگ ستارگان" و "انقام‌جویی" اشاره کرد.

رمان "روزی که رهایم کردی" در ایران ترجمه و چاپ شده است.

 

ناتالی پورتمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین