کد خبر: 57729 A

تام هیدلستون در کنار ادریس البا و رگی ژان پیج از جمله بازیگرانی است که شایعاتی مبنی بر جایگزینی او با دنیل کریگ در نقش جیمز باند شنیده می‌شود.

ایران آرت: تام هیدلستون هفته‌ گذشته به شایعه‌ی جانشینی با "دنیل کریگ" در چندگانه‌ی "جیمز باند" واکنش نشان داد. کریگ پس از فیلم "وقتی برای مردن نیست" (No Time to Die) به کارگردانی "کری فوکوناگا" با نقش مأمور ۰۰۷ وداع می‌کند به همین علت در مورد جانشینان احتمالی او از جمله هیدلستون، "ادریس البا"، "رگی ژان پیج" بازیگر سریال "بریجرتون" (Bridgerton) و "تام هاردی" و "کیلین مورفی" گمانه‌زنی‌هایی شکل گرفته است.

هیدلستون در مصاحبه با مجله‌ی "امپایر" می‌گوید این شایعه سبب شده که هرگاه از او در این مورد سؤال کنند به دقت تمام پاسخ دهد: "چه چیزی می‌توانم بگویم که ندانید؟ جالب است که ناگهان بسیار آگاه شده‌ام که چه باید بگویم. برای اینکه آنچه من می‌گویم است که به یک گزارش تبدیل می‌شود. نه برای شما، بلکه برای دنیای بیرون. متوجه شده‌ام که هرچه بگویم، پرسش‌های بیشتری ایجاد می‌کند."

به گزارش 30نما هیدلستون به‌زودی در سریال ابرقهرمانی "لوکی" (Loki) مارول و دیزنی که در ماه ژوئن روی ایر می‌رود دیده خواهد شد و نقش "خدای شرارت" را تکرار می‌کند. او جدا از نقش کوتاهی که در "انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت" (Avengers: Infinity War) و "آخر بازی" (Endgame) بازی کرد، در سال‌های اخیر به پروژه‌های زیادی ملحق نشده و بیشتر در لندن و نیویورک روی صحنه‌ی تئاتر رفته است.

هیدلستون که در حال بازی در مینی‌سریال "مار اسکس" (The Essex Serpent) است، در مصاحبه با "امپایر" در مورد کارنامه‌ی بازیگری‌اش در چند سال گذشته می‌گوید: "چند پروژه در راه من قرار گرفت و من در موردشان به‌دقت فکر کردم، اما به نظر چندان درست نمی‌آمدند، این بود که انجامشان ندادم." او اضافه می‌کند که می‌خواهد بر روی زندگی شخصی‌اش تمرکز کند: "نقش‌های بسیار متنوعی در بخش‌های مختلفی از دنیا بازی کرده‌ام، اما بسیار مهم است که فرد بتواند آنچه که واقعی است را در زندگی خودش تشخیص دهد، و از آن‌ها مراقبت کند. زیرا که اگر مراقبت به عمل نیاورید، از دست می‌روند یا به حاشیه رانده می‌شوند و بعد یک روز به خانه می‌آیی و می‌بینی اثری از آن‌ها نیست."

او این فلسفه و جهان‌بینی را به فیلم "تنها عشاق زنده مانده‌اند" (Only Lovers Left Alive) "جیم جارموش" و شخصیت "ایو" با بازی "تیلدا سویینتون" مرتبط می‌داند و می‌گوید: "این زن می‌گوید زندگی یعنی بقا در [شرایط سخت]، قدردانی از طبیعت، مهرورزی و دوستی و رقص. بنابراین شاید در آن لحظه نیاز داشتم که برگردم و این کار را انجام دهم. نمی‌دانم، راستش را بخواهید بسیار رقصیده‌ام. باید بیشتر می‌رقصیدم. هرچند بعضی ممکن است بگویند بیش از حد رقصیده‌ام."

"وقتی برای مردن نیست" ۳۰ سپتامبر در بریتانیا و ۸ اکتبر در ایالات متحده اکران خواهد شد.

 

جیمز باند دنیل کریگ تام هیدلستون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین