کد خبر: 57780 A

جین سیمور در صدد است تا درباره پویشی به نام "پایان بخشی به همه‌گیری‌ها" آگاهی بخشی کند. هدف از این پویش کاهش خطر وقوع همه‌گیری‌های آتی است.

ایران آرت: اگر سریال محبوب "پزشک دهکده" را دیده باشید می دانید که "تنها یک پزشک زن وجود داشت" و آن هم جین سیمور، بازیگر انگلیسی بود که در نقش دکتر کویین بیماران شهر کوچک و دورافتاده ای در ایالت کلرادوی آمریکا را درمان می کرد.

حالا اما او سعی دارد بیماری واقعی را درمان کند که در نتیجه تجارت غیرقانونی حیوانات وحشی و بدرفتاری با حیوانات، گریبان دنیا را خواهد گرفت.

به گزارش روزیاتو، این هنرپیشه یک سال گذشته با یک نهاد خیریه فعال در حوزه حفاظت از محیط زیست به نام "سرزمین آزاد" در همکاری بوده است تا درباره پویشی به نام "پایان بخشی به همه‌گیری‌ها" آگاهی بخشی کند که توسط این نهاد به راه انداخته شده است.

هدف از این پویش کاهش خطر وقوع همه‌گیری‌های دیگر در آینده با حفاظت از طبیعت و احیای آن و همینطور استفاده از روش های پایدار است.

جین سیمور با همین دلیل به پویش "توقف تجارت غیرقانونی حیوانات وحشی" رسانه بریتانیایی ایندیپندنت نیز پیوسته است که خواستار توقف شکار غیرقانونی، قاچاق و مصرف خوراکی حیوانات وحشی است.

سیمور به ایندیپندنت گفته: "من فکر می کنم خیلی مهم است که مردم متوجه شوند که کرونا چه از آزمایشگاه آمده باشد و چه از جای دیگر، منشأ آن به وضوح حیوانی است. این اتفاق به خاطر تجاوز انسان ها به قلمروی حیوانات رخ داده است."

و حالا او معتقد است مهم ترین چیز آن است که همگی برای جلوگیری از قاچاق غیرقانونی حیوانات وحشی و پیدا کردن راهی برای کشاورزی پایدار تلاش کنیم.

سیمور در گفتگویی مجازی که از خانه اش در کالیفرنیا صورت گرفت، به ایندیپندنت گفت در اوایل سال گذشته میلادی به کرونا مبتلا شده بود، گرچه هرگز تستی برای آن نداد.

او گفت که شدت بیماری‌اش خیلی زیاد نبود اما گاهی لرز می کرد و علائمی شبیه به آنفولانزا داشت.

جین سیمور سریال خانم بازیگر پزشک دهکده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین