کد خبر: 57869 A

کارگردان "به بالا نگاه نکن" درباره حضور دی‌کاپریو و جنیفر لارنس در این فیلم می‌گوی: وقتی این دو را به عنوان بازیگر اصلی داشته باشید، استایل فیلم شما تنظیم شده."

ایران آرت: لئوناردو دی‌کاپریو با فیلم‌های "گرگ وال استریت" مارتین اسکورسیزی و "روزی روزگاری در هالیوود" کوئنتین تارانتینو گوشه‌هایی از توانایی‌هایش در نقش‌های طنز را نشان داد. او به زودی در فیلم پرستاره "بالا را نگاه نکن" آدام مک‌کی و نت‌فلیکس دیده خواهد شد. دی‌کاپریو در این فیلم مقابل "جنیفر لارنس" جلوی دوربین رفته و فرصت نادری برای بازی یک نقش طنز به دست آورده.

مک‌کی کارگردان فیلم به‌تازگی در مصاحبه با پادکست ام‌تی‌وی گفته است که لحن این فیلم جایی میان فیلم‌های "رکود بزرگ" و "آن یکی‌ها" قرار می‌گیرد. داستان فیلم در مورد دو ستاره‌شناس با بازی لارنس و دی‌کاپریو است که می‌کوشند دنیا را از خطر برخورد یک شهاب‌سنگ عظیم آگاه کنند.

مک‌کی در رابطه با بازی گرفتن از دو ستاره درخشان هالیوود می‌گوید: "جن را مدتی است که می‌شناسم. یکی از اولین ملاقات‌های ما در لس‌آنجلس در هفده یا هجده سالگی‌اش و اولین فیلمش با من بود. او فیلم "برادران ناتنی"را می‌پرستید، بنابراین وقتی ایجنت‌هایش از او پرسیده‌اند دوست دارد با چه کسی ملاقات کند… احتمالاً از شنیدن "همان که "برادران ناتنی" را ساخته" خوشحال نشده‌اند."

به گزارش 30نما، مک‌کی شخصیت ستاره‌شناس "کیت دیبیاسکی" را برای لارنس نوشته و اگرچه استخدام او برای این نقش کار سختی نبوده، اما جذب دی‌کاپریو داستان متفاوتی داشته است.

مک‌کی به شوخی می‌گوید: "بازیگر فوق‌العاده‌ای است و من کارهایش را دوست دارم، اما فقط فکر می‌کردم که امکان ندارد او در این فیلم بازی کند، برای اینکه اگر [من جای او بودم و ] می‌توانستم تنها با مارتین اسکورسیزی کار کنم، تنها با مارتین اسکورسیزی کار می‌کردم. ترجیح می‌دادم منشی صحنه فیلم مارتین اسکورسیزی باشم. بنابراین چرا باید با من همکاری می‌کرد؟ اما کاشف به عمل آمد که او واقعاً از فیلمنامه را دوست داشته. بحث‌هایی در موردش داشتیم. فرایندی چهار تا پنج ماهه بود و ما ایده‌های مختلفی را مطرح می‌کردیم. در روزهای قرنطینه استراحتی کردیم و به محض اینکه راهی بی‌خطر برای فیلمبرداری پیدا کردیم، او همکاری کرد. باورم نمی‌شد. تعجب‌آور نیست که در فیلم چنین جذاب شده."

مک‌کی اضافه می‌کند:‌ "او وقعاً مضحک است. واقعاً بی‌ریا. ترکیبی است عالی با جنیفر لارنس که همان خصوصیات را دارد. لارنس به‌شدت شوخ اما بی‌ریا است. وقتی این دو را به عنوان بازیگر اصلی داشته باشید، استایل فیلم شما تنظیم شده."

نت‌فلیکس تاریخ اکران و پخش "بالا را نگاه نکن" را اعلام نکرده اما مک‌کی می‌گوید این فیلم در ماه نوامبر یا دسامبر آینده رونمایی خواهد شد.

 

لئوناردو دی کاپریو جنیفر لارنس دی کاپریو به بالا نگاه نکن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین