کد خبر: 57965 A

دی کاپریو ممکن است نقشی را بازی کند که مدس میکلسن در نسخه دانمارکی ایفا کرد.

ایران آرت: فیلم دانمارکی "یک دور دیگر" (Another Round) که یکشنبه شب گذشته اسکار بهترین فیلم بین‌المللی را کسب کرد بازسازی خواهد شد. امتیاز بازسازی این کمدی-درام توسط کمپانی فیلمسازی "اپین وی" متعلق به "جنیفر دیویسن" و "لئوناردو دی‌کاپریو" خریداری شده است. "ددلاین" گزارش داده است که مذاکره با دی‌کاپریو برای بازی در نقش اول فیلم در حال انجام بوده و او ممکن است نقشی را بازی کند که "مدس میکلسن" در نسخه دانمارکی ایفا کرد.

بازسازی "یک دور دیگر"‌ به کارگردانی "توماس وینتربرگ" ابتدا از زمان اکران فیلم در جشنواره تورنتو که سپتامبر سال ۲۰۲۰ برگزار شد بررسی شده بود. کمپانی فیلمسازی "ناین استوریز" متعلق به "جیک جیلنهال" و "الیزابت بنکس" با یونیورسال دیگر رقبای دی‌کاپریو برای بازسازی این فیلم بوده‌اند.

به گزارش 30نما، کارگردان و نویسنده بازسازی هنوز معرفی نشده اما انتظار می‌رود فرایند تولید با اسکار وینتربرگ با سرعت بیشتری طی شود. وینتربرگ در مراسم اسکار یکشنبه شب جایزه‌اش را به دختر فقیدش آیدا اهدا کرد که چهار روز پس از شروع فیلمبرداری درگذشت. او قرار بود نقش دختر شخصیت مارتین با بازی میکلسن را ایفا کند.

فیلم یک دور دیگر؛ یکی از بهترین فیلم‌های وینتربرگ تاکنون | دیجی‌کالا مگ

وینتربرگ هنگام دریافت جایزه روی صحنه با چشمانی اشکبار گفت: "می‌خواستیم فیلمی بسازیم که از زندگی تجلیل کند. چهار روز پس از شروع فیلمبرداری آن اتفاق ناممکن روی داد: حادثه‌ای در بزرگراه جان دخترم را گرفت. یک نفر داشت به گوشی موبالش نگاه می‌کرد، خیلی دلتنگش شده‌ایم و دوستش داریم. دو ماه پیش از فیلمبرداری این فیلم و دو ماه پیش از آنکه از دنیا برود، به آفریقا رفته بود. فیلمنامه را خوانده و به‌شدت هیجان‌زده بود. عاشق این فیلم بود…"

وینتربرگ اضافه کرد:‌ "آیدا، این جایزه یک معجزه است، و تو در اتفاق افتادنش نقش داشتی. شاید جایی در چیزی نفوذ داشته‌ای. این جایزه تقدیم به تو."

لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو یک دور دیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین