کد خبر: 57973 A

سریال "خاندان اژدها" که پیش درآمدی بر "بازی تاج و تخت" است در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

ایران آرت: تولید سریال پیش‌درآمد "خاندان اژدها" سرانجام آغاز شد. شبکه اچ‌بی‌او با انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد که فیلمبرداری این سریال پیش‌درآمد برای "بازی تاج‌وتخت" به تهیه‌کنندگی "جورج آر.آر. مارتین"، "میگل ساپوچنیک" و "رایان کاندال" آغاز شده و در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. در این تصویر عوامل برای جلسات فیلمنامه‌خوانی با حفظ فاصله‌گیری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی دیده می‌شوند.

شبکه کابلی اچ‌بی‌او پنج پیش‌درآمد بر اساس ایده‌های مختلف توسعه داد که تنها یکی از آن‌ها تا مرحله فیلمبرداری اپیزود آزمایشی پیش رفت و "خاندان اژدها" سفارش ساخت یک فصل کامل را دریافت کرد. این شبکه کابلی دوباره تولید پیش‌درآمدهای جدید از جمله سریالی بر اساس رمان کوتاه "داستان‌های دانک و اگ" مارتین را بررسی خواهد کرد و قصد دارد چندین سریال را همزمان روی ایر داشته باشد.

سریال "خاندان اژدها" از کتاب "آتش و خون" مارتین اقتباس شده و داستانی در مورد "خاندان تارگرین" روایت می‌کند و مخاطبین را به ۳۰۰ سال پیش از وقایع "بازی تاج‌وتخت" می‌برد. فصل اول "خاندان اژدها" در قالب ۱۰ اپیزود خواهد شد و در استودیوهای لیوزدن واتفورد در نزدیکی لندن فیلمبرداری خواهد شد.

BeFunky-collage - 2021-04-27T115801.918

به گزارش 30نما، سریال دارای پنج شخصیت اصلی "شاه ویسریس تارگرین" با بازی "پدی کانسیداین"، "آلیسنت های‌تاور" که "زیبا‌روترین زن هفت اقلیم" توصیف شده با بازی "الیویا کوک"، "شاهدخت رینایرا تارگارین" با بازی "اما دارسی"، "شاهدخت دیمن تارگرین" با بازی "مت اسمیت" و "لرد کورلیس والرین" یا "مار دریا" که دستیار "شهبانو رینایرا تارگرین" در حین "رقص اژدها" خواهد بود. "رایس ایوانز" بازیگر ولزی نیز در نقش پادشاه "اوتو های‌تاور" پدر "آلیسنت های‌تاور" بازی می‌کند.

دو هفته قبل گزارش شد که "فابین فرانکل" به بازیگران فصل او پیوسته است. او نقش "سر کریستون کول" را بازی خواهد کرد که فرزند "لرد بلک‌هیون" است و هیچ ادعایی در مورد هیچ سرزمینی ندارد، و تنها دارایی‌اش شرافت و مهارت در شمشیرزنی است. فرانکل پیش‌تر در فیلم "آخرین کریسمس" مقابل امیلیا کلارک بازیگر سابق "بازی تاج‌وتخت" بازی کرده است.

سریال "خاندان اژدها" در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

 

جورج آر آر مارتین اچ بی او خاندان اژدها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین