کد خبر: 58023 A

بازیگر فیلم "زن شگفت‌انگیز" توضیح می‌دهد که بر اثر یک حادثه عجیب چگونه انگشت دستش را از دست داده است.

ایران آرت: گل گدوت ستاره ی فیلم "زن شگت انگیز" (Wonder Woman) به تازگی در آشپزخانه ی خانه ی خود دچار حادثه ای شده که بر اثر مصرف الکل رخ داده و به زخمی شدن وی منجر شده است.

این بازیگر ۳۵ ساله در مصاحبه جدید خود با جیمی کیمل، مجری مشهور، که به صورت مجازی برگزار شد، گفت بعد از خوردن نوشیدنی در حین آشپزی انگشتش را برید.

به گزارش روزیاتو، این هنرپیشه گفت در اوایل شیوع کرونا، یک روز مقدار زیادی آشپزی کرده و "احتمالاً الکل زیادی هم خورده بود". او که از صبح شروع به نوشیدن کرده بود در حال درست کردن سالاد کاهو بود که به خودش صدمه زد.

گدوت در مصاحبه خود به نوک انگشت اشاره دست چپش اشاره کرد و گفت هنگام آماده کردن سالاد، نوک انگشتش را قطع کرد.

متأسفانه، یارون وارسانو، همسر گدوت که در سال ۲۰۰۸ با او ازدواج کرد، نوک انگشت گدوت را دور انداخت.

گدوت در اینباره گفت: "یارون به طرف تخته برش رفت و انگشت را برداشت. بعد آنقدر چندشش شد که آن را داخل راه آب سینک ظرفشویی انداخت."

گدوت گفت چون دیگر چیزی وجود نداشت تا به انگشتش بدوزند، به بیمارستان نرفت. بعد از آن به گفته خودش "افتضاح"، گدوت دیگر نه آشپزی کرد نه نوشیدنی خورد.

او گفت انگشتش ترمیم شده اما جای زخم هنوز بی حس است و در انتظار برگشت حس انگشتش دائم قسمت بی حس شده را لمس می کند. کیمل که او هم یک بار نوک انگشتش را هنگام بریدن پنیر پارمسان قطع کرده بود، گفت او هم همینطور بود.

 

گل گدوت زن شگفت انگیز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین