کد خبر: 58177 A

سازندگان مجموعه «زیرخاکی» درباره علت پخش نشدن این مجموعه در ایام رمضان توضیحاتی را مطرح کردند.

ایران آرت: تصویربرداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی "زیرخاکی" به کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا این روزها در شهر لاهیجان به پایان رسید.

سازندگان "زیرخاکی" درباره  علت پخش نشدن این مجموعه در رمضان توضیح داده اند:

"ساخت فصل دوم "زیرخاکی" از دی ماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد و در حالی که خبرهای اولیه حاکی از این بود که این مجموعه به جدول پخش شبکه یک برای ماه رمضان سال ۱۴۰۰ می‌رسد، به خاطر حساسیت های کرونایی و تلاش برای رعایت حداکثری پروتکل ها و همچنین حجم بالای لوکیشن‌ها و طولانی‌شدن تصویربرداری به زمان دیگری موکول شد."

گروه سازنده "زیرخاکی" پیش از رسیدن به شمال کشور، در شهرک سینمایی دفاع مقدس و لوکیشن هایی واقع در تهران و کرج نیز مشغول تصویربرداری بودند.  

فصل اول "زیرخاکی" در رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک رفت. فصل اول این سریال با تلاش ناکام فریبرز باغ بیشه برای خروج از کشور، همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید.

بازیگران "زیرخاکی" تولید مرکز سیمافیلم عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

 

زیرخاکی زیرخاکی 2
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین