کد خبر: 58324 A

فیلم در مورد مردی است که همسرش تنها بیست و هفت ساعت پس از به دنیا آوردن دخترش مدی، جان می‌سپارد.

ایران آرت: کوین هارت که بیشتر با نقش‌های طنز و اجراهای استند-‌آپ کمدی‌اش شناخته می‌شود، به ندرت به عرصه فیلم‌های درام ورود می‌کند. او در سال ۲۰۱۱ با فیلم "رهایش کن"‌ و "مزیت" که بازسازی یک فیلم فرانسوی بود به درام نزدیک‌تر از همیشه شد. اما فیلم "پدرانگی" او درامی جدی‌تر است که ژوئن آینده از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

"پدرانگی" از کتاب خاطرات "مت لاگلین" که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده اقتباس شده و داستانی در مورد مردی روایت می‌کند که پس از مرگ ناگهانی همسرش تنها بیست و هفت ساعت پس از به دنیا آوردن دخترش مدی، جان می‌سپارد. دیگر بازیگران فیلم "آلفری وودارد"، "ملودی هرد"، "آنتونی کاریگان"، "لیل رل هاوری"،  "دواندا ویز"، "دبرا آیوریند"، "تنیشا کالینز" و "پل ریزر" خواهند بود.

به گزارش 30نما، "پل ویتس" که سابقه کارگردانی "پای آمریکایی" (American Pie) را دارد، "پدرانگی" را کارگردانی کرده است. "دینا استیونز" نویسنده فیلمنامه با همکاری ویتس است.

نت‌فلیکس اخیراً امتیاز پخش این فیلم را از سونی پیکچرز خریداری کرده و در ماه ژوئن در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. سونی امتیاز اکران این فیلم در چین و شبکه نمایش خانگی به جز نت‌فلیکس را حفظ کرده است.

"پدرانگی" ۱۸ ژوئن از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

 

کوین هارت فیلم پدرانگی فیلم رهایش کن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین