کد خبر: 58431 A

لیلا حاتمی در این تبلیغ با یخچال‌ها حرف می‌زند و به آن‌ها می‌گوید که فضای خانه را بسیار گرم کرده‌اند!

ایران آرت: به تازگی لیلا حاتمی که از بازیگران خوب کشوران محسوب می‌شود، در یک تبلیغ به شکل عجیبی حاضر شده که واکنش بسیاری از افراد را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است. لیلا حاتمی در این تبلیغ با یخچال‌ها حرف می‌زند و به آن‌ها می‌گوید که فضای خانه را بسیار گرم کرده‌اند!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، بر اساس ادعاها، کارگردانی این تبلیغ به عهده حمید نعمت‌الله بوده است. حمید نعمت‌الله کارگردان و نویسنده سرشناس کشورمان بوده و طی سال‌های اخیر آثار محبوبی را ساخته است. وضعیت سفید، آرایش غلیظ، رگ خواب و قاتل وحشی از کارهای مهم حمید نعمت الله هستند.

به نقل از روزیاتو، در این بین کاربران فضای مجازی به این تبلیغ واکنش بسیاری نشان داده‌اند و اکثرا از بازی لیلا حاتمی در این تبلیغ و نوع نویسندگی آن شکایت‌هایی را داشته‌اند. بعضی از آن‌ها را با هم می‌خوانیم:

کاربری نوشته: "دیدم دارین به لیلا حاتمی گیر می‌دین که چرا آگهی یخچال بازی کرده، اولش گفتم حالا مگه یخچال چشه؟ الان آگهی رو دیدم و دچار شرم نیابتی شدم لیلا خانوم!"

1کاربر دیگری نیز اذعان کرده: "تو ویدئوی تبلیغ یخچال، هم امرسان ضرر کرده هم لیلا حاتمی هم ما." 

2اما در این بین کاربرانی نیز هستند که موافق این تبلیغ بوده و نوشته‌اند: "دم خانم لیلا حاتمی گرم که برای برند داخلی تبلیغ کرد و هرچی هم گرفته نوش جونش. تبلیغ خوبی هم بود چون حسابی دیده شد. دم برو بچه‌های برندینگشون گرم انتخاب خوبی داشتن."

3یک کاربر دیگر در اعتراض به این حرکت حاتمی نوشته: "یک نفر کنار لیلا حاتمی نبود بهش بگه دختر این کار رو با خودت نکن؟"

4
کاربرانی نیز بوده‌اند که حتی عجیب بودن این تبلیغ را نوعی ترفند برای ترند شدن آن در نظر گرفته‌اند. یکی از این کاربران نوشته: "این تبلیغ یکی از موفق ترین تبلیغات بوده که دیدم،همه در موردش صحبت می‌کنند و این یعنی موفق بودن تبلیغ! کسی از خرابی های متعدد امرسان نمی نویسه همه به لیلا حاتمی گیر دادن."

5کاربر دیگری می‌گوید: "به نظرم رو مخ بودن آگهی خودش باعث میشه که بیشتر تو ذهنا بمونه :)) نمیشه دوتا تبلیغ خوب به یاد ماندنی هم درست کنید؟ ولی جدا از اینا، آهنگ کلاسیک پس زمینه و دیالوگای لیلا حاتمی و صدای مسخره یخچال بهم نمیان به خدا"

6بسیاری از کاربران هم ایرادات جالبی به منطق تبلیغ گرفته‌اند. یکی از آن‌ها در این رابطه می‌گوید: "اصلاً کاری ندارم چرا لیلا حاتمی رفته برای امرسان تبلیغ کرده یا چرا یخچال حرف زده و به برق نبوده. سؤالم اینه چرا یخچال‌ها رو اونجا گذاشتن؟ تو کنج و کج؟ بعدش چرا تو آشپزخونه نذاشتن؟ یا آشپزخونه بود اونجا؟ پس چرا کابینت و سینک و لوازم آشپزخونه رو نداشت؟"

7کاربری دیگری نیز می‌گوید: "یعنی امرسان کلی پول داده و زحمت کشیده که لیلا حاتمی رو بیاره، بعد این ویدیوی احمقانه رو بسازه!؟"

8


لیلا حاتمی بازیگر ایرانی و متولد ۹ مهر سال ۱۳۵۱ می‌باشد. او فرزند علی حاتمی کارگردان معروف است. او تاکنون فیلم‌های زیادی را با کارگردانان باتجربه ایرانی مانند علی مصفا، فریدون جیرانی، حمید نعمت‌الله، اصغر فرهادی، علی حاتمی و ابراهیم حاتمی کیا کار کرده است. فیلم جدایی نادر از سیمین که با بازی لیلا حاتمی در نقش سیمین همراه بود چند سال قبل موفق به دریافت جایزه اسکار شد.

 

لیلا حاتمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین