کد خبر: 58473 A

سخنان داریوش ارجمند درباره وزنه‌برداری زنان و به خاطر افتادن امکان مادر شدن آنها با واکنش‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی همراه شده است.

ایران آرت: به دنبال اظهارنظر اخیر داریوش ارجمند درباره زنان، برخی بازیگران زن به صحبت‌های وی واکنش نشان دادند.

شقایق دهقان روز گذشته با انتشار عکسی از یک بانوی وزنه بردار در اینستاگرامش در واکنش به مصاحبه داریوش ارجمند نوشت:

"امروز یه مصاحبه احمقانه دیدم از یه خانوم مجرى جَوون و یه آقاى بازیگر پیشکسوت …

بى خیال، داشتم فکر میکردم چقدر بهت افتخار میکنم به تو و به همه ى دخترهاى ورزشکارمون که با دست هاى بسته ، پاهاى بسته و دهان بسته از هزار تا سد و مانع عبور میکنین ، صبورانه و عاشقانه براى هدفتون میجنگین و مفهوم زنانگى رو ارتقا مى دین، بجنگین قشنگا لطفا بجنگین."

شقایق دهقان همچنین در ادامه خطاب به مجری مصاحبه کنند با داریوش ارجمند نوشت:

"خوشگله مینو فلاحى، “این یارو زن لهستانیه” که مهمون برنامه ات غش غش بهش میخنده ، اسمشون خانوم لیلا رجبى ه، اهل کشور بلاروس هستند ، تابعیت ایران رو دارن و از طرف کشور ما در المپیک ریو شرکت کردند! شما چى کار کردید؟!"

شقایق دهقان پس از چند ساعت، کلمه ی "احمقانه" را از پست خود حذف کرد.

به نقل از روزیاتو، لادن طباطبایی، بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که چند سالی است به آمریکا مهاجرت کرده است هم واکنش تندی به صحبت های داریوش ارجمند داشت.

او در ویدئویی که آن را در اینستاگرام خود منتشر کرد گفت: "چه کسی این اجازه را به شما می دهد که تعیین تکلیف کنید زن چه باید باشد و چه راهی را باید در پیش بگیرد؟… چه کسی گفته همه ی زن ها باید مادر شوند؟ چه کسی گفته شما باید تصمیم بگیرید که زن چه شود و چه نشود یا چه هدفی را دنبال کند؟ … بله می توانید نظرتان را بگویید اما نمی توانید به دیگران توهین کنید و با تحقیر کردن دیگران خودتان را بالا ببرید."

اما برزو ارجمند، برادرزاده ی داریوش ارجمند که گویا حواشی اظهارنظرهای عمویش دامن او را هم گرفته، در پستی اینستاگرامی به این موضوع پرداخت.

او در این پست که با عکس یک وزنه همراه بود نوشت:

"فارغ از هر جنسیتی ، هدف هر آدمی در هر رشته ای قابل احترام و ارزشمند است.

پ ن ۱ : به من چرا پیام (ناسزا) میدین؟ من چیکاره بیدم؟

پ ن ۲: از بخت بدم پدرم و نزدیک به هفت سال پیش از دست دادم ، بد و بیراه گفتن به ایشون دور از انصاف است.

پ ن ۳: مخلصیم"

داریوش ارجمند در مصاحبه ی اخیر خود با شبکه اینترنتی تی وی پلاس اظهارات جنجالی ای مطرح کرد که بازتاب زیادی داشت. او در بخشی از این مصاحبه گفت ورزش‌های سنگین به زنان آسیب می‌زند و زنانگی و امکان مادر شدن آن‌ها را به خطر می اندازد.

داریوش ارجمند شقایق دهقان برزو ارجمند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین