کد خبر: 58491 A

این فیلم داستان یک زن جوان را روایت می‌کند که در دام عشق می‌افتد اما متوجه در جریان بودن یک توطئه گاتیک می‌شود

ایران آرت: ناتالی امانوئل و گرت هدلاند به فیلم ترسناک "عروس" (The Bride) استودیوی اسکرین جمز به کارگردانی "جسیکا ام. تامپسون" پیوستند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

"بلر باتلر" نویسنده فیلمنامه اریجینال این فیلم بر اساس ایده خودش است و تامپسون متن او را بازنویسی کرده. این فیلم از داستان "دراکولا" برام استوکر الهام گرفته شده و داستانی در مورد یک زن جوان روایت می‌کند که در دام عشق می‌افتد اما متوجه در جریان بودن یک توطئه گاتیک می‌شود. با توجه به محبوبیت "دراکولا"، سازندگان امیدوارند که این پروژه به یک چندگانه تبدیل شود. تولید این فیلم اواخر تابستان آغاز خواهد شد.

امانوئل به زودی در "سریع و خشن ۹" یونیورسال در کنار "وین دیزل"، و "ارتش سارقان" که پیش‌درآمدی است برای "ارتش مردگان" نت‌فلیکس و "زک اسنایدر" دیده خواهد شد. او پیش‌تر در سریال فانتزی "بازی تاج‌وتخت" شبکه اچ‌بی‌او و مینی‌سریال "چهار عروسی و یک خاکسپاری" شبکه هولو ظاهر شده است.

به گزارش 30نما، هدلاند آخرین بار در "ایالات متحده علیه بیلی هالیدی" دیده شده و سابقه بازی در "مرز سه‌گانه" و "مادباند" و "ترون: میراث" را دارد. فیلم بعدی او "شخم‌زن" مقابل "رابرت دووال" به کارگردانی "اد هریس" خواهد بود.

تامپسون بیشتر با فیلم "نور ماه" شناخته می‌شود که در جشنواره تگزاس سال ۲۰۱۷ جایزه بهترین روایت بلند را از طرف مخاطبین دریافت کرد.

 

بازی تاج و تخت فیلم عروس ناتالی امانوئل گرت هدلاند جسیکا ام. تامپسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین