کد خبر: 58644 A

بازیگر نقش سپتا اونلا می‌گوید: به مدت ۱۰ ساعت با تسمه‌های بزرگ به یک میز چوبی بسته شدم. و قطعاً، جدا از وقتی که زایمان کردم، بدترین روز زندگی‌ام را دیدم.

ایران آرت: برای بسیاری از هواداران سریال "تد لسو" (Ted Lasso) باورکردنی نبود که "هانا وادینگهام" ستاره "بازی تاج‌وتخت" (Game of Thrones) را در نقشی متفاوت می‌بینند. او در سریال فانتزی HBO نقش "سپتا اونلا" را بازی کرد که یکی از اعضای گروهی مذهبی به رهبری "گنجشک اعظم" با بازی "جاناتان پرایس" بود. اونلا شخصیتی بود که "سرسی لنیستر" با بازی "لینا هیدی" را شکنجه کرد و در مراسم مجازات او به آن شکل به‌یادماندنی فریاد "شرم" سر داد. اما وقتی سرسی دوباره به موضع قدرت بازگشت، اونلا را اسیر کرد. اونلا آخرین بار تحت شکنجه‌های سرسی دیده شد.

وادینگهام در مصاحبه جدیدی با "کلایدر" فاش می‌کند: "شخصت "کوه" قرار بود به [اونلا] تجاوز کند و فکر می‌کنم به حدی از صحنه تجاوز به "سانسا" شکایت کرده بودند که تصمیم گرفتند این صحنه را حذف کنند."

به گزارش 30نما، وادینگهام می‌گوید وقتی متوجه تغییر در فیلمنامه شده که در حال پرواز به سمت بلفاست بوده تا این اپیزود را بازی کند. در آن زمان یادداشت‌هایی به فیلمنامه اضافه شده بود که می‌گفت وادینگهام باید لباس ضد آب بپوشد چرا که سازندگان واقعاً می‌خواستند او را در محل فیلمبرداری با آب شکنجه کنند.

وادینگهام می‌گوید: "به مدت ۱۰ ساعت با تسمه‌های بزرگ به یک میز چوبی بسته شدم. و قطعاً، جدا از وقتی که زایمان کردم، بدترین روز زندگی‌ام را دیدم. چون لینا معذب بود که به مدتی طولانی روی صورت من آب بپاشد، و من نگران بودم. اما در آن لحظات باید با خود فکر کنید، آیا باید به اثر وفادار بمانید و ادامه دهید یا اینکه بترسید و بگویید: "نه، این چیزی نیست که برایش قرارداد بسته‌ام، و از این حرف‌ها؟"

وادینگهام اضافه می‌کند: "جالب این بود که پس از پایان فیلمبرداری آن صحنه در تمام طول روز، افرادی مثل "میگل ساپوچنیک" کارگردان سریال، با فنجانی چای و ساندویچی در دست قدم می‌زدند و می‌گفتند: "سلام عزیزم، حالت خوب است؟" و من جواب می‌دادم: "راستش نه." [می‌گفتند:] "از عوامل شنیده‌ام که واقعاً قرار است شما را همین جا شکنجه کنند." به آن‌ها می‌گفتم:‌ "بله، خودم می‌دانم!""

وادینگهام می‌گوید پس از روز فیلمبرداری به سختی قدرت تکلم داشته چون "در چنگ "کوه" داد و بیداد راه انداخته بودم، و از دست دادن صدا به صورت کامل برای یک خواننده اتفاق وحشتناکی است. صدایی از من درنمی‌آمد… لکه‌های کبودی در حال پدیدار شدن بودند گویی به من حمله شده بود."

وادینگهام در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید:‌ "حتی متوجه نبودم که وقتی آب می‌دیدم حس خفگی به من دست می‌دهد. متوجه این قضیه نبودم تا اینکه برنامه‌ای دیدم که دوربین به همراه صورت بازیگر زیر آب رفت، اما می‌شد دید که مقابل دوربین قرار دارد، و این صحنه اضطراب وحشتناکی به من داد. راستش رفتم و با یک نفر در موردش مشاوره کردم، چون بهتر از این نمی‌شد که ۱۰ ساعت حس مصنوعی غرق شدن به شما بدهند و بعد تنها از یک دقیقه و ۳۰ ثانیه آن استفاده کنند."

 

لینا هیدی لنا هیدی بازی تاج و تخت هانا وادینگهام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین