کد خبر: 58658 A

قصه اصلی کتاب کیانو ریوز درباره شخصیتی فرازمینی است که با بی‌عدالتی مبارزه می‌کند. او در مقابل دولت آمریکا قرار می‌گیرد و برای هرکسی که مورد ظلم قرار گرفته، جنگ می‌کند.

ایران آرت: کتاب مصور نوشته‌شده توسط "کیانو ریوز" بازیگر مشهور سینمای آمریکا و هالیوود چند ماه دیگر در تاریخ 5 اکتبر سال 2021 در بازار کتاب آمریکا منتشر خواهد شد ولی از هم اکنون توسط شبکه‌های فیلم‌سازی برای تبدیل به فیلم و سریال خریداری شده است.

کیانو چارلز ریوز، بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی بیشتر به خاطر بازی در فیلم‌های ماتریکس و سرعت شناخته شده است. کیانو در سال ۲۰۰۵ در نقش شخصیت جان کنستانتین در فیلم سینمایی کنستانتین نقش‌آفرینی کرد. سپس در فیلم زندگی شخصی پیپا لی بازی کرد. وی در ادامه با همکاری ساندرا بولاک در فیلم خانه‌ای روی برکه به ایفای نقش پرداخت.

به گزارش ایبنا، کتاب مصور نوشته شده توسط ریوز با عنوان BRZRKR از سوی انتشارات بوم‌استودیو در اکتبر امسال منتشر خواهد شد که قصه اصلی آن درباره شخصیتی فرازمینی است که با بی‌عدالتی مبارزه می‌کند. او در مقابل دولت آمریکا قرار می‌گیرد و برای هرکسی که مورد ظلم قرار گرفته، جنگ می‌کند.

 

51ClZ36xA0L__SX323_BO1_204_203_200_

کیانو ریوز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین