کد خبر: 58722 A

ستاره سریال "فرندز" برای اولین بار فاش می‌کند که هر بار از نخندیدن مخاطبین وحشت می‌کرده است.

ایران آرت: متیو پری در ویژه برنامه دیدار مجدد بازیگران "دوستان" (Friends: Reunion Special) که امروز پنجشنبه از HBO Max پخش شد، فاش می‌کند که ترس و وحشت از اینکه مبادا بینندگان حاضر در استودیوی تولید سریال ممکن است با شوخی‌هایش نخندند، باعث شده احساس کند که می‌خواهد بمیرد.

پری و پنج همبازی دیگرش در سریال در خلال سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ مقابل بینندگان حاضر در استودیو نقش‌آفرینی کردند و واکنش آن مخاطبین گاهی سبب ایجاد تغییر در فیلمنامه یا حذف شوخی‌ها می‌شد.

پری برای اولین بار فاش می‌کند که هر بار از نخندیدن مخاطبین وحشت می‌کرده است: "احساس می‌کردم که اگر نخندند می‌میرم. بدون تردید، احساسی طبیعی نیست، اما گاهی جمله‌ای را می‌گفتم و آن‌ها نمی‌خندیدند و من شروع می‌کردم به عرق ریختن و این تشنج را پیدا می‌کردم که اگر نخندند… وحشت می‌کردم."

به گزارش 30نما، "لیسا کودرو" در واکنش به اظهارات پری می‌گوید: "این حرف‌ها را برای ما نگفته بودی. به یاد نمی‌آورم که این چیزها را به ما بگویی." پری اضافه می‌کند: "هر شب همین احساس را داشتم."

در بخشی از این ویژه برنامه، "مت له‌بلانک" از پری می‌پرسد: "آن اپیزود را به یاد می‌آوری وقتی که قرار بود از روی صندلی بلند نشویم؟ در ابتدای هفته پس از جلسه فیلمنامه‌خوانی، آمدی و به من گفتی که این ایده احمقانه است اما من گفتم: "بله ولی نبوغ‌آمیز بودنش در همین است!"

یکی از بزرگ‌ترین افشاگری‌های بازیگران وقتی بود که "جنیفر انیستون" و "دیوید شویمر" پس از سال‌ها اعتراف کردند که خارج از شخصیت‌هایشان در سریال رابطه رومانتیکی با هم داشته‌اند.

 

متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین