کد خبر: 58732 A

مهراب قاسم‌خانی با بیان اینکه با قسمت ویژه "فرندز" اشک ریخته است، درباره تأثیرپذیری از این سریال در نوشتن فیلمنامه سریال "پاورچین" به کارگردانی مهران مدیری نوشت.

ایران آرت: قسمت ویژه سریال "فرندز" روز گذشته در شبکه HBO max پخش شد و به سرعت با زیرنویس فارسی به سایت‌های دانلود ایرانی رسید. از این رو، بحث در میان کاربران ایرانی درباره این اثر داغ است. 

به گزارش ایران‌آرت، مهراب قاسم‌خانی، نویسنده سریال‌های طنز در صفحه اینستاگرامش درباره "فرندز: تجدید دیدار" نوشت: "دیدن اپیزود تجدید دیدار بازیگرای سریال فرندز چه حال عجیبی داشت. تمام مدت موهای بدنم سیخ بود و هر پنج دقیقه داشتم اشکام رو پاک میکردم. توی یک ساعت و نیم بیست سال پیر شدنم رو دوباره تجربه کردم. دستشو کرد توی خاطرات خوب و بد زندگیم و کشیدشون بیرون. بهترین روزام و بدترین روزام...

پرتم کرد به سال هفتاد و نه، سر سریال بدون شرح که اولین بار اسم این سریال رو از ریما رامین‌فر شنیدم...

به سال هشتاد که اولین بار دیدمشون و از همون اپیزود اول عاشقشون شدم...

به سال هشتاد و یک که اونقدر با پیمان درگیرشون شده بودیم که رد پاشون توی سریال پاورچین کاملاً مشخصه...

به سال هشتاد و سه که برای اولین بار از ایران بیرون رفتم و اولین چیزی که خریدم، پک های دی وی دی فرندز بود...

به خاطرات دوستایی که تبدیل به خانواده شدن و دوستایی که دیگه نیستن...

پ.ن: اگه هنوز فرندز رو ندیدین، کافیه بدونین که این سریال دویست و سی و شیش قسمتی توی دویست و بیست کشور نمایش داده شده، هفته ای بیست و پنج میلیون بیننده توی آمریکا داشته، شیش سال متوالی بهترین کمدی تلویزیونی بوده و تا امروز بیشتر از صد میلیارد بار در پلتفورم های مختلف دیده شده."

friends-reunion-key-art-final-vertical-pr-1-3-1621963900 - Copy

مهراب قاسم خانی سریال فرندز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین