کد خبر: 58772 A

جرویز که چند دوره مجری گلدن گلوب بوده است بیان کرد: از شنیدن اتهامات تاریخی مطرح شده توسط چند زن علیه چارلی هانسن بهت‌زده و وحشت‌زده‌ام.

ایران آرت: ریکی جرویز کمدین بریتانیایی به مطرح شدن اتهامات آزار جنسی علیه "چارلی هانسن" تهیه‌کننده سریال "آخرت" (After Life) واکنش نشان داد. جرویز با هانسون در پروژه‌های بسیار زیادی همکاری کرده است.

جرویز با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص می‌گوید: "از شنیدن اتهامات تاریخی مطرح شده توسط چند زن علیه چارلی هانسن بهت‌زده و وحشت‌زده‌ام. برای حذف او از پروژه فوراً تصمیم گرفته شده و تردیدی ندارم که موضوع به صورت کامل بررسی خواهد شد."

هانسن تهیه‌کننده دو فصل سریال کمدی "سیاهی لشکر" (Extras) بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او با بازی جرویز و "استیون مرچنت" و فیلم "تقاطع سمتری" (Cemetery Junction) به کارگردانی این دو کمدین بود. او در تولید سریال "زندگی کوتاه است" (Life’s Too Short) مرچنت و "درک" (Derek) با بازی جرویز نیز مشارکت کرده است.

پس از آنکه نت‌فلیکس ایمیلی ناشناس دریافت کرد که یک آزار جنسی را با جزئیات تاریخی علیه یک تهیه‌کننده مرد شرح می‌داد، هانسن از این پروژه کنار گذاشته شد. شنبه گذشته "تایمز" بریتانیا نام هانسن را فاش کرد و نت‌فلیکس سپس گزارش این روزنامه را به تأیید رساند. بنا بر نوشته "تایمز" ۱۱ زن هانسن را به آزار جنسی متهم کرده‌اند.

به گزارش 30نما، "تایمز" بخشی از ایمیل ارسال شده به نت‌فلیکس و بفتا را منتشر کرده است: "چارلی هانسن یک آزارگر جنسی است که از اعتبار، ارتباطات و جایگاهش استفاده می‌کند تا زنان بسیار جوانتر از خود، حساس و گاهی آسیب‌پذیر را فریب می‌دهد تا به او اعتماد کنند."

در ادامه ایمیل آمده است: "او گاهی وعده دوران بازیگری درخشانی را تحت حمایت خود به آن‌ها می‌دهد، و بعد از آن اعتماد به اشکال غیرقانونی و عجیب و غریب استفاده می‌کند. او سپس سعی می‌کند اهمیت عملی که مرتکب شده را تقلیل دهد و به این زنان جوان – یعنی ما – بگوید که آن‌گونه به نظر می‌رسد وخیم نیستند، اینکه به طریقی بی‌گناه است. او تمام تلاشش را می‌کند تا به خودش – و دیگران – بقبولاند که این روش از مدیریت جایز است. اما ما می‌دانیم که جایز نیست."

هانسن تمامی اتهامات را از طریق وکیلش رد کرده است. پیش از او در ماه آوریل "نوئل کلارک" تهیه‌کننده و بازیگر بریتانیایی از سوی دست کم ۲۰ زن به آزار جنسی و رفتارهای زورگویانه متهم شد. سریال "ضد گلوله" (Bulletproof) کلارک در حال حاضر کنسل اعلام شده است.

 

ریکی جرویز سریال آخرت چارلی هانسن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین