کد خبر: 58811 A

الیزابت بنکس قرار است علاوه بر کارگردانی یکی از نقش‌های مکمل را بازی کند.

ایران آرت: الیزابت بنکس سریال "ملکه سرخ" (Red Queen) را بر اساس مجموعه کتاب‌های "ویکتوریا اویارد" را برای شبکه Peacock کارگردانی می‌کند. داستان این سریال در "آینده نزدیک آمریکا روی می‌دهد جایی که دمکراسی با سلطنت مطلقه گروهی از انسان‌های دارای ابرقدرت" جایگزین شده است.

شبکه Peacock امتیاز اقتباس تلویزیونی از رمان فانتزی "ملکه سرخ" را خریداری کرده و "الیزابت بنکس" قرار است علاوه بر کارگردانی یکی از نقش‌های مکمل را بازی کند. "ویکتوریا آویارد" فیلمنامه سریال را با همکاری "بث شوارتس" نویسنده سابق "ارو" (Arrow) می‌نویسد.

به گزارش 30نما، "ملکه سرخ" در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و اولین جلد از مجموعه کتاب‌هایی بود که داستانی در آینده نزدیک روایت می‌کنند. تا کنون سه دنباله برای "ملکه سرخ" عرضه شده است. در مقطعی قرار بود "جنیفر هاچیسون" فیلم بلندی بر اساس این رمان برای یونیورسال بنویسد اما این پروژه در حال حاضر به شبکه استریمینگ Peacock منتقل شده است.

بنکس در سال ۲۰۱۹ "فرشتگان چارلی" (Charlie’s Angels) با بازی "کریستن استوارت"، "نایومی اسکات" و "الا بالینسکا" کارگردانی کرد. این فیلم با بودجه نزدیک به ۵۰ میلیون دلاری به تولید رسید اما در سراسر دنیا بیش از ۷۴ میلیون دلار فروش نکرد.

 

هالیوود الیزابت بنکس سریال پربیننده ملکه سرخ ویکتوریا اویارد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین