کد خبر: 58847 A

بهاره رهنما که برای ساخت یک مستند از فستیوال فیلم‌های مستقل برزیل جایزه گرفته، در صفحه خود نوشت: در ساعت‌ها مصاحبه‌ها و دیدار با حدود سیصد زن جوان و میانسال و کهنسال سرزمینم در یافتم معجزه اصلی خلقت ما در "زن بودنمان" نهفته است!

ایران آرت: بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون برای ساخت مستند "صدام کن مامان" برنده جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم‌های مستقل برزیل شد.

به گزارش ایران‌آرت، این بازیگر به بهانه کسب جایزه از فستیوال برزیل، تصویری از خود با تقدیرنامه‌ای که دریافت کرده منتشر کرد و نوشت: "همیشه فکر میکردم معجزه زندگی ما زن ها "مادر شدن" است اما با ساخت مستند "صدام کن مامان" و ساعت‌ها مصاحبه‌ها و دیدار با حدود سیصد زن جوان و میانسال و کهنسال سرزمینم در یافتم معجزه اصلی خلقت ما در "زن بودنمان" نهفته است!

ما زن ها حتی اگر هرگز مادر نشویم، حتی اگر هرگز هیچکس صدایمان نکند: مادر،به ذات مادر به دنیا می‌آییم و مادر از دنیا میرویم و گاه تا ابد باردار قصه‌های نگفته بسیار، خوشحالم که به سهم خودم با ساخت این مستند بخشی از این ناگفته ها را بیان کردم! جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم های مستقل برزیل را مدیون تک تک شما مادران جلوی دوربین ‌عوامل دلسوز پشت دوربین این مستندم!

این جایزه تقدیم شد به:

الگوی زن باران بودنم،مادرم!

با تشکر ویژه از جان جهانم که طعم شیرین مادری ام را مدیون او هستم!"


14

بهاره رهنما
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین