کد خبر: 58848 A

مجوز ادامه پخش سریال "می‌خواهم زنده بمانم" با بازی سحر دولتشاهی، حامد بهداد و پدرام شریفی که داستان آن در دهه شصت می‌گذرد، صادر شد.

ایران آرت: قسمت جدید سریال "می‌خواهم زنده بمانم" که پخش آن به دستور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی متوقف شده بود، فردا 12 خرداد پخش خواهد شد. با اعلام سامانه پخش‌کننده سریال، اختلاف‌نظرها برای پخش ادامه این سریال رفع شده است.

فیلیمو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: "مجوز انتشار سریال "می‌خواهم زنده بمانم"، به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته که به خاطر برخی اختلاف نظرها به درخواست معاونت اجتماعی ناجا متوقف شده بود بعد از بررسی و تبادل نظر، با پیگیری‌ و تلاش‌های ساترا و تاکید دادستانی محترم تهران مبنی بر لزوم رعایت حقوق کاربران صادر گردید."

 مجموعه "می‌خواهم زنده بمانم" به کارگردانی شهرام شاه حسینی با بازی حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، مهران احمدی، علی شادمان، فرید سجادی حسینی، مهدی حسینی نیا، آزاده صمدی، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، بهاره کیان افشار، مائده طهماسبی، افسانه چهره آزاد، عزت اله مهرآوران، محمدرضا مالکی، امیر نوروزی، بیژن بنفشه خواه، مهدی صباغی، ناهید مسلمی، بهرام ابراهیمی و رویا جاویدنیا تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: قصه ای در دل اتفاقات پرشمار دهه ۶۰ ... هما حقی و نامزدش نادر به همراه خانوادهٔ حقی آماده می‌شوند تا برای شب تولد همایون حقی، او را غافلگیر کنند. اما با رسیدن پدر، همهٔ خانواده غافلگیر می‌شوند.

می خواهم زنده بمانم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین