کد خبر: 58849 A

تیلور سوئیفت تا کنون در فیلم‌های مختلفی ایفای نقش کرده اما موفقیت چندانی به دست نیاورده. او حالا فرصت این را دارد که با بازی در کنار ستاره‌های سینما خودی نشان دهد.

ایران آرت: دیوید او. راسل ستاره دیگری به فیلم بدون عنوان جدیدش اضافه کرد. "کلایدر" ساعاتی پیش گزارش داد که "تیلور سوییفت" ستاره پاپ به فهرست بازیگران این فیلم افزوده شده است.

کریستین بیل، مارگو رابی، و جان دیوید واشینگتن پیش‌تر به این فیلم ملحق شده بودند. دیگر بازیگران فیلم "رامی مالک"، "زویی سالدانا"، "آنیا تیلور-جوی"، "کریس راک"، "مایک مایرز"، "رابرت دنیرو"، "مایکل شنان"، "تیموتی اولیفانت"، "آندریا رایزبورو"، "ماتیاس " و "الساندرو نیوولا" خواهند بود.

از داستان و نقش سوییفت در این فیلم تاریخی جزئیاتی درز نکرده است. گزارش بازی سوییفت در این پروژه ابتدا توسط صفحه اینستاگرام "دوموا" و سپس "شوبیز ۴۱۱" منتشر شد. در تولید پروژه راسل استودیوهای نیو ریجنسی و قرن بیستم همکاری می‌کنند. تاریخ پخش این فیلم که تازه‌ترین اثر راسل پس از "جوی" (Joy) خواهد بود اعلام نشده است.

به گزارش 30نما، سوییفت ۱۱ جایزه گرمی را در کارنامه دارد و ۲۰ میلیون رکورد را در سراسر دنیا فروخته است. او اولین بار در فیلم رمانتیک-کمدی "روز ولنتاین""گری مارشال" بازی در سینما را تجربه کرد، اما پیش از آن در "لوراکس"صداپیشگی کرده بود. سوییفت آخرین بار در فیلم "گربه‌ها" که جلوه‌های ویژه فاجعه‌بارش با انتقادهای زیادی مواجه شد ظاهر شده بود. او به‌تازگی مستند "فولکلر"را از دیزنی+ پخش کرده است.

راسل تاکنون سه بار نامزد اسکار بهترین کارگردانی شده است. او اولین بار در سال ۲۰۱۰ با فیلم "مبارز"  با بیل همکاری کرده بود. فیلم "دفترچه امیدبخش" راسل نیز نامزد اسکار بهترین فیلم سال، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اقتباسی شد و برای "جنیفر لارنس" اسکار بهترین بازیگر زن را به همراه داشت. دنیرو نیز با فیلم "دفترچه امیدبخش" سابقه‌ی همکاری با راسل را دارد.

"مارگو رابی" در تصاویر پشت صحنه فیلم راسل با کلاه‌گیس و لباس سیاه به سختی قابل تشخیص است.

 

 

 

تیلور سویفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین