کد خبر: 58850 A

این تصویر سیاه و سفید از شمایل بلانشت رونمایی می‌کند بی‌آنکه جزئیات بصری او را فاش سازد، اما به پایبندی سازندگان به بازی ویدیویی به روشنی قابل رؤیت است.

ایران آرت: جیمی لی کورتیس در صفحه اینستاگرامش از اولین تصویر پشت صحنه فیلم "سرزمین‌های مرزی" و "کیت بلانشت" در نقش "سیرن لیلیث" رونمایی کرد. کورتیس در این فیلم که اقتباسی است از یک بازی ویدیویی به همین نام، نقش "دکتر پاتریشا تنیس" را بازی می‌کند.

این تصویر سیاه و سفید از شمایل بلانشت رونمایی می‌کند بی‌آنکه جزئیات بصری او را فاش سازد، اما به پایبندی سازندگان به بازی ویدیویی به روشنی قابل رؤیت است.

کورتیس در پاسخ به هواداران می‌نویسد می‌تواند از ظاهر شخصیت‌های دیگر فیلم هم رونمایی کند: "شاید هفته آینده، اگر خوش‌رفتار باشید و کاری کنید که بدانند خواهان جزئیات بیشتر هستید و من را برای ارسالش اخراج نکنند، تصاویر دیگری از رولند [کوین هارت]، تاینی تینا [آریانا گرین‌بلات]، کرایگ [فلورین مانتونو]، کلپ‌ترپ [با صداپیشگی جک بلک] و خود من، تنیس را ارسال خواهم کرد."

به گزارش 30نما، قسمت اول بازی "سرزمین‌های مرزی" در سال ۲۰۰۹ توسط "گیرباکس سافت‌ور" توسعه پیدا کرد. تاکنون بیش از ۵۷ میلیون کپی از این مجموعه بازی در سراسر دنیا به فروش رفته است. "سرزمین مرزی ۳" سپتامبر سال گذشته عرضه شد. "لیلیث" یکی از شخصیت‌های اصلی بازی و یکی از شخصیت‌های قابل بازی در قسمت اول بازی "سرزمین‌های مرزی" بود. او یکی از شش زن کهکشان است که به طبقه‌ی "سیرن"ها تعلق دارد و دارای قدرت‌های ابرانسانی است.

cate-blanchett-borderlands-bts

دیگر بازیگران فیلم "ادگار رامیرز"، "الیور ریکترز"، "جانینا گاوانکار"، "جینا گرشون"، "شاین جکسون"، "چارلز بابالولا"، "بنجامین بایرون دیویس"، "استیو بویر"، "رایان ردمونت"، "بابی لی" و "هیلی بنت" خواهند بود.

"الی راث" کارگردان فیلم و "کرگ میزین" نویسنده آخرین پیش‌نویس فیلمنامه است. "رندی پیچفورد" تهیه‌کننده‌ اجرایی بازی ویدیویی و بنیان‌گذار "گیرباکس سافت‌ور" از تهیه‌کنندگان اقتباس سینمایی خواهد بود. "جیمز مایرز" و "آرون ادموندز" نیز نمایندگان لاینزگیت خواهند بود.

فیلمبرداری "سرزمین‌های مرزی" آوریل گذشته آغاز شد اما تاریخ اکران فیلم در حال حاضر نامشخص است.

 

کیت بلانشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین