کد خبر: 58922 A

فیلم مستقل "گالی" (Gully) به کارگردانی "نبیل الدرکین" که هفته گذشته در سالن‌های سینمای آمریکا اکران شد با واکنش‌های منفی زیادی مواجه شده است.

ایران آرت: امبر هرد چه خوب و چه بد، چه سرکش و چه سر به راه، تأثیری انکارناپذیر در بازاریابی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی‌اش دارد. حضور مثبت یا منفی او در هر فیلم یا سریالی جنجالی اجتناب‌ناپذیر در پی دارد و معمولاً توجه هواداران "جانی دپ" همسر سابقش را جلب می‌کند. فیلم مستقل "گالی" (Gully) به کارگردانی "نبیل الدرکین" که هفته گذشته در سالن‌های سینمای آمریکا اکران شد، همین سرنوشت را داشته.

این فیلم داستانی در مورد سه جوان اهل لس‌آنجلس است که اعتیاد خود به بازی "سرقت بزرگ اتوموبیل" (Grand Theft Auto) را به خیابان‌ها می‌کشانند و عواقبی کابوس‌وار برای خود رقم می‌زنند. "کلوین هریسون جونیور"، "چارلی پلامر" و "جیکوب لاتیمور" در نقش‌های اصلی، و "ترنس هاوارد" و "جاناتان میجورز" و هرد در نقش‌های مکمل بازی می‌کنند.

به گزارش 30نما، "گالی" اولین بار در جشنواره فیلم ترایبکا سال ۲۰۱۹ اکران شد اما به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان نمایش عمومی پیدا نکرده بود. این فیلم از منتقدین امتیاز ۳۳ درصد "راتن تومیتوز" دریافت کرده است. منتقدین "گالی" را "فاجعه‌بار و گیج‌کننده"، "عموماً بی‌هدف"، و "دارای اجرایی ناکارآمد" توصیف کرده‌اند.

هرد و "جانی دپ" خود را برای برگزاری دادگاهی در آمریکا در سال ۲۰۲۲ آماده می‌کنند. نمایندگان هرد می‌گویند "ضارب همسر" خوانده شدن دپ پس از تأیید دادگاه بریتانیا، افتراآمیز نیست و قاضی دادگاه آمریکا باید اتهام دپ را رد کند. دپ معتقد است که هرد با انتشار مقاله‌ای در واشینگتن پست و قربانی خشونت خانگی دانستن خودش به شهرت او لطمه زده، هرچند هرد در آن مقاله نامی از دپ نمی‌برد.

اخیراً نشریه "بیلد" گزارش داد که پلیس لس‌آنجلس تحقیقاتش را از "امبر هرد" آغاز کرده تا مشخص شود که آیا او در دادگاه بریتانیا شهادت دروغ داده یا نه. اما وکلای هرد می‌گویند پلیس لس‌آنجلس در مصاحبه با "رادارآنلاین" گفتند که مهلت تحقیق در مورد شهادت دروغ به پایان رسیده است.

 

امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین