کد خبر: 58996 A

خانم بازیگر و خواننده پس از کسب عنوان "جذاب‌ترین زن زنده" پیامی را منتشر کرد و نوشت: "آنچه که هستید را بپذیرید و عاشق خودتان باشید چون تنها خالص‌ترین قلب‌ها می‌درخشند."

ایران آرت: تیونا تیلور از سوی مجله "ماکسیم" به عنوان "جذاب‌ترین زن زنده" دنیا شناخته شد. او اولین زن سیاه‌پوستی است که این عنوان را کسب می‌کند. این بازیگر، خواننده، مدل و رقصنده، در شبکه‌های اجتماعی به این انتخاب واکنش نشان داده و می‌نویسد: "یک نفر مرا نیشگون بگیرد!"

تیلور از روزی نیز می‌گوید که برای مجله مقابل دوربین رفت: "عالی بود چون باعث شد جنبه‌های دیگری از شخصیتم را ببینم." او اضافه می‌کند: "به عنوان یک کارآفرین، همسر، و مادر پرمشغله دو فرزند و کار در آنسوی دوربین کارگردانی، همیشه خود را پشت لباس‌ها و پیراهن‌های کهنه، عینک‌های "اسپایک تی" و هر مدل مویی که آن روز آرایش کرده بودم، مخفی می‌کردم… بنابراین همان‌گونه که می‌بینید، وقت زیادی برای جذاب بودن و احساس جذابیت کردن ندارم. آن روز خاص عالی بود چون باعث شد جنبه دیگری از خودم را ببینم."

به گزارش 30نما، تیلور در پایان می‌گوید: "آنچه که هستید را بپذیرید و عاشق خودتان باشید چون تنها خالص‌ترین قلب‌ها می‌درخشند."

او در مصاحبه با "ماکسیم" می‌گوید: "مدت زیادی است که این مجله را دنبال می‌کنم و همیشه احساس می‌کردم که باید روی جلدش باشم. بنابراین اینکه با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهند روی جلد باشم برای من ارزش زیادی داشت."

تیلور اخیراً در کمدی "سفر به آمریکا ۲" (Coming 2 America) "ادی مورفی" بازی کرده است.

 

 

بازیگر زن خانم بازیگر تیونا تیلور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین