کد خبر: 59142 A

استریپ در محل فیلمبرداری و حتی بین برداشت‌ها باید حضوری سرد می‌داشت و از شخصیتش بیرون نمی‌آمد، تا جایی که خودش را از گروه جدا می‌کرد.

ایران آرت: مریل استریپ در تاریخچه شفاهی فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» که به تازگی از طریق مجله «اینترتینمنت ویکلی» منتشر شده می‌گوید بازی در نقش «میراندا پریستلی» آخرین باری بود که متد اکتینگ را به کار برده است. استریپ در محل فیلمبرداری و حتی بین برداشت‌ها باید حضوری سرد می‌داشت و از شخصیتش بیرون نمی‌آمد، تا جایی که خودش را از گروه جدا می‌کرد.

استریپ در مورد این تجربه می‌گوید: «وحشتناک بود! [ناراحت] در تریلرم به سر می‌بردم. می‌شنیدم که دیگران می‌گویند و می‌خندند. به‌شدت دچار افسردگی شده بودم! می‌گفتم: «خوب، این بهایی است که برای رئیس بودن باید پرداخت کنی!» آخرین باری بود که اقدام به متد اکتینگ کردم.»

به گزارش ۳۰نما، «آن هاتاوی» می‌گوید استریپ علی‌رغم متد اکتینگ هیچ‌گاه کاری نکرد که مرعوب شود: «همیشه احساس می‌کردم که به من اهمیت داده می‌شود. می‌دانستم که هرآنچه او برای خلق آن احساس ترس می‌کرد، باید قدردانش باشم چون می‌دانستم که مراقب من نیز هست.»

هاتاوی اضافه می‌کند: «صحنه‌ای وجود دارد که [استریپ] می‌گوید:‌ «تو هم مثل این دختران احمق دیگر ناامیدکننده هستی.» به یاد می‌آورم که وقتی دوربین به سمت من می‌چرخد، تحت فشار قرار گرفتم، و آن روز سیالیت عاطفی زیادی داشتم، اما دیگر اثری از آن نبود.»

«امیلی بلانت» دیگر بازیگر «شیطان پرادا می‌پوشد» در مورد متد اکتینگ استریپ به «اینترتینمنت ویکلی» می‌گوید: «مریل به‌شدت اجتماعی و تا حد مرگ شوخ است، به همین علت برای او چندان خوشایند نبود که خودش را در گروه جدا کند. این‌گونه نبود که حرف زدن با او دشوار باشد؛ می‌توانستیم پیش او برویم و بگوییم: «وای خدای من، یک اتفاق خنده‌دار افتاد.» و او گوش می‌کرد، اما فکر نمی‌کنم که بودن در آن حالت در محل فیلمبرداری برایش چندان خوشایند بوده باشد.»

استریپ اخیراً در فیلم موزیکال «پرام» (The Prom) «رایان مورفی» و «بگذار همه حرف بزنند» (Let Them All Talk) «استیون سودربرگ» ظاهر شده که هر دو دسامبر سال گذشته پخش شدند. فیلم بعدی او کمدی «بالا را نگاه نکن» (Don’t Look Up) «آدام مک‌کی» خواهد بود.

 

مریل استریپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین