کد خبر: 59143 A

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اعتقاد دارد دولت آینده باید بازنگری در مالیات‌ هنرمندان داشته باشد که بسیاری از کم‌کاران هم باید این مبلغ گزاف را بپردازند.

ایران آرت: فریبا متخصص بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به تازگی سریال "روزهای آبی" او از شبکه پنج سیما پخش شد. همچنین در سریال "افرا" بهرنگ توفیقی که این روزها، دورانِ تصویربرداری را می‌‌گذراند نقش اعظم یکی از شخصیت‌های محوری داستان را ایفا می‌کند. 

بازیگر سریال‌های "تولدی دیگر" و "زمانه"، این روزها در سریال "برف بی‌صدا می‌بارد" پوریا آذربایجانی که طولانی‌ترین سریال حالِ حاضر تلویزیون به شمار می‌رود نقش یکی از شخصیت‌های اصلی و محوری داستان را برعهده دارد. 

متخصص همچنین در سریال "گیلدخت" نقش احترام سادات را بازی می‌کند و پیشنهاد جدیدی از "شبِ بیدار" ابوفاضلی دارد که هنوز به توافق نرسیده است. کاری که قرار شده برای شبکه دو سیما ساخته شود. 

به گزارش تسنیم، فریبا متخصص پس از این توضیحات به سؤالی درباره مطالبات از دولت آینده این چنین پاسخ داد:  "برای فرهنگ و هنر که تا الان اتفاق خاصی نیفتاده و تنها امیدی که دارم مالیات‌های گزافی که تصویب کردند، اجرا نشود و یا دولت آینده آن را بازنگری کند. چرا که همه هنرمندان مدام کار ندارند؛ بسیاری از آن‌ها در همین شرایط کرونایی یا بیکار بودند و یا به ندرت کاری به آن‌ها پیشنهاد می‌شدند. فقط عده‌ای انگشت‌شمارند که نام‌شان را گذاشته‌اند سلبریتی! 

تنها چیزی که فعلاً فکر می‌کنم همین مالیات هنرمندان است که شامل بیکار، کم‌کار و پُرکار می‌شود. امیدوارم دولت آینده بتواند جلویِ اجرای این چنینی، پرداخت مالیات هنرمندان را بگیرد و یا این مصوبه و قانون را بازنگری کند."

 

فریبا متخصص
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین