کد خبر: 59167 A

داستان فیلم در مورد زنی به نام "اطلس" است که در آینده جایی که یک سرباز با هوش مصنوعی به این نتیجه رسیده تنها راه پایان جنگ انقراض بشر است، برای نجات انسان می‌جنگد.

ایران آرت: جنیفر لوپز به دنبال امضای قرارداد با نت‌فلیکس آماده است تا در اولین پروژه‌اش برای این شبکه بازی کند. عنوان علمی-تخیلی "اطلس" به کارگردانی "برد پیتون" که "یورش" را در کارنامه دارد اولین فیلم لوپز برای نت‌فلیکس خواهد بود. "آرون الی کولیت" آخرین پیش‌نویس فیلمنامه را به نگارش درآورده است. "جوبی هارولد" و "توبی تانل" با کمپانی سیف‌هوس و پیتون و "جف فیرسون" با کمپانی ای‌سپ اینترتینمنت، از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

داستان فیلم در مورد زنی به نام "اطلس" است که در آینده جایی که یک سرباز با هوش مصنوعی به این نتیجه رسیده تنها راه پایان جنگ انقراض بشر است، برای نجات انسان می‌جنگد. "اطلس" برای کنار زدن این هوش مصنوعی باید کاری را انجام دهد که بیش از هرچیز از آن می‌ترسد – همکاری با یک هوش مصنوعی دیگر.

به گزارش 30نما، این فیلم تحت قرارداد کمپانی نویوریکن پروداکشن لوپز با نت‌فلیکس ساخته خواهد شد. لوپز با این کمپانی فیلم‌های دیگری به نام "مادر" (The Mother) و "صفر" (The Cipher) را نیز برای نت‌فلیکس می‌سازد و در آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند.

لوپز اخیراً در فیلم‌های کمدی رمانتیک "با من ازدواج کن" یونیورسال مقابل "اوون ویلسون" و اکشن کمدی "ازدواج ناگهانی" لاینزگیت نقش‌آفرینی کرده است. هر دوی این فیلم‌ها در سال ۲۰۲۲ پخش خواهند شد.

 

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین