کد خبر: 59193 A

آنجلینا جولی متن‌های مختلفی را روی دستش تتو کرده، از جمله شعری منتسب به مولانا؛ "ماورای باورهای ما ماورای بودن و نبودن های ما، آنجا دشتی است فراتر از همه تصورات راست و چپ، تو را آنجا خواهم دید"

ایران آرت: آنجلینا جولی خالکوبی دیگری به تن خود افزود. این بازیگر ۴۶ ساله به تازگی در نیویورک با یک خالکوبی جدید دیده شده است. جولی که دست کم ۱۶ خالکوبی روی بدن خود دارد، نقل قولی از "گالیلئو گالیله" اخترشناس ایتالیایی قرن شانزدهم میلادی بر روی ساعد خود نقش زده که معنای آن "ولی هنوز حرکت می‌کند" (Eppur si muove) است.

گالیله در سال ۱۶۳۳ وقتی به کفر متهم شده بود این جمله را در دادگاه تفتیش عقاید به زبان آورد. او در توبه‌نامه‌ای برخلاف باورش اعتراف کرده بود که زمین به دور خورشید نمی‌چرخد، اما نقل شده است که زیر لب به تفتیش‌گران گفته است: "ولی هنوز می‌چرخد." این عبارت در نهایت به نماد حقیقت انکارناپذیر بدل شد.

بر روی دست جولی عبارت عربی "العزیمة" به معنای "اراده" و شعری منسوب به مولانا "ماورای باورهای ما ماورای بودن و نبودن های ما، آنجا دشتی است فراتر از همه تصورات راست و چپ، تو را آنجا خواهم دید" نیز به چشم می‌خورد.

angelina-jolie-tattoo


به گزارش 30نما، جولی چند هفته قبل به همراه فرزندانش در لس‌آنجلس تولد ۴۶ سالگی‌اش را جشن گرفت. او تا ماه گذشته همچنان با همسر سابقش "برد پیت" برای گرفتن حضانت فرزندانش در نزاعی حقوقی بود. پیت در نهایت موفق شد حضانت مشترک فرزندانش را به دست آورد.

آخرین فیلم جولی "آن‌هایی که آرزوی مرگ مرا دارند" (Those Who Wish Me Dead 2021) به کارگردانی "تیلور شریدان" بود که ماه گذشته در سالن‌های سینما و شبکه اچ‌بی‌او مکس پخش شد.

angelina-jolie-tattoo-1

 

آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین