کد خبر: 59347 A

شارون استون معتقد است بازیگران زن خوب دیگری هم وجود دارند و نباید تمام نگاه‌ها فقط به مریل استریپ معطوف باشد.

ایران آرت: این هفته "مریل استریپ" هفتاد و دو سالگی‌اش را جشن گرفت اما این "شارون استون" بود که نگاه‌ها را به سمت خود چرخاند. یکی از مصاحبه‌های استون در اواخر ماه می در شبکه‌های اجتماعی پربیننده شد به این علت که او نظرش را صریحاً در مورد استریپ ابراز می‌کند. استون استریپ را "یک زن و بازیگر شگفت‌انگیز" می‌خواهند اما در مورد بت‌سازی از این ستاره که سه جایزه اسکار را در کارنامه دارد هشدار می‌دهد. بحث از جایی آغاز می‌شود که "اوریتینگ زومر" به استون می‌گوید "سرانجام" فرصت همکاری با استریپ را در "لاندرومات" استیون سودربرگ به دست آورده.

استون پاسخ می‌دهد: "برای من جالب است که از این عبارت استفاده می‌کنید، اینکه من سرانجام با "مریل استریپ" همکاری کرده‌ام. نمی‌گویید: "مریل سرانجام با شارون استون همکاری کرد." یا اینکه ما سرانجام با یکدیگر همکاری کردیم… چون زندگی او به این شکل پیش رفته، او باید تبدیل می‌شده به بازیگری که "همه می‌خواهند با او کار کنند." نمی‌دانم او این وضعیت را دوست دارد یا نه."

استون ادامه می‌دهد: "پاسخ پرسش شما در ساختار آن نهفته است. صنعت فیلمسازی به شکلی بنا شده که همه ما باید مریل را تحسین کنیم و به او غبطه بخوریم چون مریل باید تنها بازیگر خوبی باشد. و همه باید علیه مریل رقابت کنند. به نظرم من مریل بازیگر و زن شگفت‌انگیزی است. اما به راستش را بخواهید فکر می‌کنم بازیگران دیگری به همان اندازه بااستعداد وجود دارند. نمادسازی از مریل بخشی از نحوه رفتار هالیوود با زنان است."

استون اضافه می‌کند: "وایولا دیویس دقیقاً به اندازه "مریل استریپ" بازیگر است. اما تامپسون، جودی دیویس. الیویا کولمن. کیت وینسلت، محض رضای خدا. اما کافی است بگویید مریل تا همه کف زمین پخش شوند. من نسبت به مریل شخصیت شرور بهتری هستم، و تردیدی ندارم که او هم همین نظر را دارد. مریل نمی‌توانست در "کازینو"  یا "غریزه اصلی" خوب بازی کند. من انتخاب بهتری بودم. من می‌دانم. او هم می‌داند."

به گزارش 30نما، استون می‌گوید:‌ "به همه ما برچسب "ملکه چیزی" خورده. من ملکه تصاویر جنسی‌ام! او ملکه فلان چیز! همه ما باید سر جای مشخص خود بنشینیم. شوخی می‌کنید؟ اگر ما در یک سوپرمارکت کار می‌کردیم، او نمی‌توانست همیشه دختر شماره ۱ صندوق‌دار باشد. هر کسی کار خودش را می‌کند. همه سعی می‌کنند پیشرفت کنند، و هرکسی ممکن است روز بدی داشته باشد. حتی مریل، به ما آموخته‌اند که هر کسی نمی‌تواند سر میز بنشیند. وقتی یک نفر انتخاب شود، هیچ کس دیگری حق ندارد آنجا باشد."

در بخشی دیگر از مصاحبه استون هنگام بحث در مورد جنبش #MeToo نیز دوباره به "مریل استریپ" برمی‌گردد و می‌گوید: "آزار جنسی همه جا هست. تا وقتی که قوانین واقعی وجود نداشته باشد، این جنبش تنها یک حرف ناتمام است. شک ندارم که مریل هم حرفی برای گفتن دارد. اما تردیدی هم ندارم اگر داستانش را برای شما بگوید، دیگر مریل نخواهد بود، و آن نقش‌ها را به دست نمی‌آورد. مریل نمی‌تواند سنت‌شکنی کند. چون در آن صورت نقشی به دست نمی‌آورد. مریل ملایم‌تر است. این‌گونه رفتار می‌کند."

استون با جنجالی شدن این مصاحبه در صفحه توییتر خود واکنش نشان داد و نوشت: "برای روشن شدن موضوع؛ مریل استریپ یکی از بهترین بازیگران تاریخ است. فقط نباید دیگران را نادیده گرفت."

 

مریل استریپ شارون استون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین