کد خبر: 59386 A

نیسون در مصاحبه با "جیمز کوردن" ابتدا توضیح می‌دهد که چرا به "جیمز باند" تبدیل نشده، و سپس از رابطه دوستانه خود با "هلن میرن" بازیگر "سریع و خشن" می‌گوید.

ایران آرت: نهمین قسمت از چندگانه سینمایی "سریع و خشن" (F9) از این هفته در آمریکا اکران شده و انتظار می‌رود در سه روز اول اکران ۶۶.۵ میلیون دلار فروش کند. این فیلم پنجشنبه گذشته ۲۹.۵ میلیون دلار از ۴۱۷۹ سالن سینما کسب کرده و به راحتی صدرنشین جدول خواهد شد. "لیام نیسون" که فیلم "جاده یخی" (Ice Road) او به تازگی منتشر شده فاش کرده است که رانندگی را چند دهه قبل از "هلن میرن" ستاره آن چندگانه آموخته است.

نیسون در مصاحبه با "جیمز کوردن" ابتدا توضیح می‌دهد که چرا به "جیمز باند" تبدیل نشده، و سپس از رابطه دوستانه خود با "هلن میرن" بازیگر "سریع و خشن" می‌گوید.

نیسون فاش می‌کند که در سال ۱۹۸۱ وقتی فیلم "اکسکالیبر" (Excalibur) را با میرن می‌ساخته‌اند رانندگی را یاد گرفته است: "با افتخار باید بگویم که من و هلن رابطه‌ای دوست‌داشتنی شکل دادیم. اما بله، اساساً او به من رانندگی را یاد داد."

به گزارش 30نما، نت‌فلیکس امتیاز پخش فیلم اکشن و تریلر "جاده یخی"  با بازی "لیام نیسون" و "لارنس فیشبورن" را در "بازار فیلم اروپا" خریداری کرد. این شبکه با قراردادی ۱۸ میلیون دلاری امتیاز پخش این فیلم در ایالات متحده را به دست آورد. داستان فیلم "جاده یخی" در مورد یک راننده با بازی نیسون است که پس از سقوط معدن الماس در منطقه‌ی دورافتاده‌ای از کانادا، با عبور از اقیانوسی منجمد مأموریتی برای نجات بازماندگان آغاز می‌کند. "ری مک‌کنینان"، "مارکوس توماس"، "بنجامین واکر" و "امبر میدتاندر" از جمله دیگر بازیگران "جاده یخی" بوده‌اند.

نیسون در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه با "گراهام نورتون" از نحوه ملاقات با میرن در حین فیلمبرداری "اکسکالیبر" گفته بود: "[میرن] از فاصله ۱۰۰ یاردی نزدیک می‌شد، در حالی که به شکل شخصیت "مورگانا لوفی" لباس پوشیده بود. "کی‌یران هایندز" [دیگر بازیگر فیلم] قدیمی‌ترین دوست من است، هر دوی ما با هم گفتیم: "لعنتی." این‌گونه عاشق [میرن] شدم، بعد کی‌یران هم عاشقش شد." میرن که در این مصاحبه حاضر بود از شنیدن این داستان شگفت‌زده شد و گفت نیسون پیش‌تر این ماجرا را برایش نقل نکرده بوده است.

 

لیام نیسون هلن میرن سریع و خشن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین